Spolucestování kamkoliv

HK a Pce kraj, parťák na hory:)

Ivet

Ahoj, 30 letá přírodoholička hledá nějakého parťáka na hory a nejen na ně:). Jsem aktivní žena, co fotí, sportuje (brusle, poledance, běh), procházkuje se svým psem, miluje chození po horách (letošní výzva 1000 km). Jsem napůl extrovert a napůl introvert. Mám ráda lidi, ale potřebuju to vykompenzovat tou přírodou nejlíp bez lidí, proto mi nedělá problém ráno vstát a vyrazit aby nebyly davy. Miluju Tatry, jsou moje srdovka:). A ráda bych do budoucna měla domeček na vesnici s výhledem na hory. A já hledám někoho ve věku cca 30-40 aby to měl podobně :), nejsi to třeba ty? Můžeš mi napsat na e-mail [email protected].

Zkušenosti čtenářů

Jan

A co takhle vylet na Sicilii v obytnaku?

Jana
Jan:

Pozor na tohoto zlého důchodce Jana z Karlových Varů! Už to tady zkouší obden mnoho let (minimálně v roce 2012 už to tady téměř denně psal), a i teď pravděpodobně začne sprostě nadávat, pokud před ním někdo varuje. Je to člověk, se kterým ani z jeho okolí nikdo nechce nic mít.

A pro vás (dědku) Jane, vaše zoufalost den ze dne roste, vždyť je jí nejmíň o 40 míň než vám! A není z KV, a chce chodit po horách, běhat, sportovat.

Jste už úplně mimo?

Jan
Jana:

Vyser si voko blbko blbá.

Jana
Jan:

A to se dělá jak, dědku? Chtělo by to v těch nadávkách alespoň trochu logiky. Mimochodem, nejsem blbka, a bohužel vás znám osobně.
Odpornějšího člověka jsem v životě nepoznala.

Ivet
Jana:

Děkuju za upozornění:) Já si sama prověřím s kým můžu někam vyrazit a ským ne:) I.

jan7483
Jan:

Ale to jsem nepsal já , já vždy píši pod jménem ,, jan7483 “ . Kdoví proč se nějací úchylové vydávají za mě , patrně z cílem otrávit ostatní inzerentky a znemožnit mně . Zdá se , že se jim to daří . Na štěstí na internetu je víc seznamek tak snad letos na podzim budu na mojí milované Sicílii a s příjemnou kamarádkou .

Jirka
jan7483:

Koljo, ty jsi ale zoufalec. Schovávat se za monitor a falešné jméno, a někomu tady takhle vyhrožovat? Ty si jako myslíš, že tě podle IP adresy nebude umět policie najít? To není žádný problém, dokonce i známy by to uměl. Tohle je trestný čin, a vyhrožovat tady Janovi (ať je to pošahaný dědek nebo ne) likvidací, to už je síla. Vzpamatuj se, ubožáku.

jan7483
Jirka:

Ale uniká mi o co jim jde . Hledám sedmdesátnici na výlet ! To jsou většinou mladší lidé pod 50 r. , kterým nijak nemohu konkurovat , pokud nejsou až tak uchylní , že hledají starší dámy i o víc než 20 let a upozorňuji , že mi jde o kamarádství . Opravdu tomu světu nerozumím . Třeba se mi ozývají pacienti z psychiny na vycházce místo, aby si dali prášek navíc !

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: