HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Srazy

cestovatelé z Vysočiny

Tina

Ahoj! Zajímalo by mne, kolik je tu cestovatelů z Vysočiny a zda byste měli chuť se někdy někde sejít, případně vyrazit na společný výlet. Zdraví Tina (32)

Zkušenosti čtenářů

Miloslav

Ahoj Tino, právě jsem si otevřel tvoji výzvu. O pár lidech – cestovatelských duší – bych věděl, určitě by se setkání ani výletu nebránili. Protože tvůj apel je z května, dej vědět, jestli je to ještě aktuální.
Miloslav

Ondra

Ahoj, určitě se rád přidám, pokud se bude něco realizovat,Ondra

Gabča

ahoj,

já se taky ráda připojím 🙂 Jsem jak pro setkání někde pod střechou u teplého nápoje, tak i pro výlet 🙂

Gabča z Jihlavy

Leňa
Gabča:

Ahoj,

nevím teda jestli je to ještě aktuální, ani jestli se můžu právoplatně považovat za cestovatelku, ale klidně poznám pár dalších bláznů, který vezmou batoh a jedou….kamkoliv. Takže jsem rozhodně pro.

Leňa, Jihlava 🙂

Romča

Taky jsem pro, jak pro srazík, tak i výlet. Romča Jihlava

Gába

ahoj lidi,
sice diskuze už je rok stará, ale tak za zkoušku nic nedám. Podařilo se něco zorganizovat? Já ráda s kámoškou vyrážím na jednodenní pěší výlety po Vysočině (ale nejen té) a budeme rády, když se k nám někdo jiný přidá, bude větší sranda.
Gába z Jihlavy, 32 let

Hela
Gába:

Ahoj,
přestěhovala jsem se do Jihlavy a jsem zvyklá na poměrně akční program… Tak trochu se tu nemůžu chytit:-). Měla bych zájem o jakoukoliv výletařinu, či jinou dobrodružnou činnost :-).
Hela, 24.

Tomáš
Hela:

Ahoj, jsem teď dlouhodobě v rusku. Ale jsem Jihlavák a pokud se něco bude něco pořádat a já budu doma, rád se zúčastním 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: