Spolucestování Evropa

Cestování Albánie

Terez

Ahoj,
ráda bych se podívala do Albánie a hledám parťáka/parťačku. Ideálně s cestovatelskými zkušenostmi 🙂 Já Praha/32 a volno mám od 26. 7. do konce prázdnin. Případně se můžeme domluvit na jiné destinaci.

Předem děkuji za reakce,

T.

Zkušenosti čtenářů

Libor

Ahoj, uvažoval jsem o tom a zrovna jsem se díval na ceny autopůjčoven v srpnu v Tiraně, ale nechám si zajít chuť, když je to mnohonásobně dražší než po prázdninách. Je fakt, že v mnoha zemích to je letos v srpnu podobné, tak si spíš něco naplánuju na září (nevím ještě kam). Pokud by se dalo přidat k někomu jedoucímu vlastním autem z ČR, jel bych, i když záleželo by i na programu. Mě zajímají hlavně hory. Já auto nemám a autem z české půjčovny se do Albánie nemůže.

Dušan

Ahoj Terezo,

taky míním v tomto termínu navštívit Albánii. V plánu nemám jen hory, i když bych chtěl jet do Thétu. Rád bych viděl také Kruje, Komani a na jihu se vykoupal v moři. Albánii vcelku znám, byl jsem tak už párkrát.

Dušan

[email protected]

Honza

Ahoj Terezo,

mám volno od 30.7. dva, možná dva a půl týdne. Rád bych navštívil nějaký balkánský stát (Albánie, Makedonie, Černá hora, popř. Rumunsko) uvažoval jsem i o Gruzii. Nějaké ty zkušenosti mám. Jaký si typ cestovatele? Plánuješ letecky? Termín už trochu hoří.

Honza, Plzen/30 (whatapp/signal 737486315)

Milo

Ahoj Terez, je to ešte aktuálne? Albánie je moja srdcovka, no veľmi preskúmanú ju zatiaĺ ešte nemám takže rád sa vrátim, nejaké skúsenosti s cestovaním na rozne sposoby už mám, na Balkáne som strávil vyše 2 mesiacov, mám to tam fakt rád :). Mám taky 32, žijem v Prahe :).
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: