HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Západní a jižní Evropa

Cesta do Anglie po zemi autem

Karel Majer

Ahoj, plánujeme se v létě podívat do Anglie autem. Je tu někdo, kdo podobnou cestu absolvoval? Máme v plánu trajekt/tunel přes La Manche, dále jižní pobřeží Anglie a krátkou zajížďku do Londýna. Je mi jasné, že to vyjde finančně +- na stejno, jako tam letět letadlem a půjčit si auto z půjčovny, nicméně předpokládám, že to bude takto trochu pohodlnější a dobrodružnější. Je možné vjet do šisšího centra Londýna běžným autem regitrovaným v ČR emisní třídy EURO 5? Díky za tipy. Jedná se mi hlavně o tip na rezervaci trajektu/tunelu apod.

Zkušenosti čtenářů

Karel Majer

Ještě dotaz. Stále se jezdí v Anglii vlevo? Jak se to řeší když mám volant na druhé straně? Je lepší vzít s sebou eura nebo libry?

Petr Majer
Karel Majer:

Ten druhej Karel Majer je troll. Využil toho, že není třeba se registrovat…

Petr Majer
Petr Majer:

Už je tu i třetí troll Stanislav M.

Karel
Karel Majer:

Ani na levé ani na právé straně. Od doby výstupu z EU (Brexit) se v Anglii jezdí na chodníku a chodci cestují metrem. Jako platidlo si vezmi východoněmecké marky nebo tuzexové bony. Pokud je nemáš nabízím výhodný kurz.

Stanislav M.

Já si myslím, že zdejší komunita moc auty necestuje. Já Vám osobně s cestou neporadím, ale zkuste servery jako caravan24.cz a podobně. Zdejší lidé si kupují jen nejlevnější letenky a to je vše.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: