HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

book-ovanie vlaku

Miloš

Možno sa už táto otázka v diskusii objavila,ale predsa ešte raz.
Zaujíma ma v akom časovom predstihu je potrebné kúpiť lístok na trase Varanasi-Agra,sleeper class samozrejme.V termíne koncom októbra pre jednu osobu.
Čítal som,že niektorí odporúčajú len týždeň,iní zase mesiac až dva!
Ďakujem za rady.

Zkušenosti čtenářů

zdeny

Cim driv, tim lepe. Pak si muzes byt jisty terminem. Ikdyz v Indii si nemuze byt jisty nicim. My si je po netu primo koupili. A vytiskli a uplne v pohode. ale znamy je meli taky vytisteny a nechteli je pustit na peron, ze si musi koupit listek.

David G

Na této trase jezdí hodně vlaků, týden by mohl stačit.
Na http://www.cleartrip.com si najdi vlak, kterým chceš jet a můžeš tam online sledovat, kolik je v něm ještě volných míst. Podle toho uvidíš, kdy bude potřeba je koupit – to můžeš udělat také po internetu. Bez problémů to funguje, vyzkoušeno mnohokrát.

Mar
David G:

Je možné na http://www.cleartrip.com platit českou debetní kartou (např. ČSOB)? Nebo je potřeba kreditní karta? V seznamu akceptovaných bank vydávajících karty na http://www.cleartrip.com/faq/payment/ české banky nejsou. Předem díky za odpověď…

Miloš
Mar:

Českou kartou platiť môžeš,ale musíš mať kartu kreditnú.

Mar
Miloš:

A máte někdo zkušenosti s nákupem přímo na stránce indických železnic? – http://www.irctc.co.in

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: