HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Srazy

baťůžkáři sraz Vysočina

Petr

Tak po předběžné domluvě s vámi oznamuju,že
dne 24.-25.4 se uskuteční další z baťůžkářských srazů a tentokráte to bude v krásném prostředí Vysočiny na mém rodiném ranči ve Svratouchu,nacházejícím se v blízkosti města Svratky 2km,Žďáru nad Sázavou 25km,nebo třeba Hlinska 15km.Program vám asi neprozradím a nechám si to jako překvapení,ale v každém případě jsem už zajistil veškerou techniku k promítání a taktéž výbornou domácí stravu v podání mého tatínka,kterému mimochodem říkají indiánská babička,protože za posledních asi 30 let nesundal svou stylovou čelenku ani při účasti na pohřbu.Takže všichni kdo se rozhodnete přijet mi potvrďte účast,ať vím kolik místností mám připravit a případné dotazy nebo připomínky mi posílejte na můj email nebo sem na HS.Mějte se krásně,vy co budete ve světě užívejte atmosféry dálav a těším se na další povídání o cestách za poznáním.

Zkušenosti čtenářů

Pavel (On Roads)

Je to ještě daleko, ale protože tu v březnu nebudu, hlásím se už nyní.

Michaela

………. a protoze ani ja tu nebudu, tak se hlasim a navrch se tesim na ceske jaro na Vysocine, daleko od hluciho davu 🙂

Jarda

jj, já tu sice budu, ale asi celou dobu budu řešit problém, jak se rozpůlit, jelikož na sobotu 24.4. mám už jednu letitou akci, na kterou jedu „povinně“, tak musím vyřešit, jak sedět na dvou židlích najednou …

Jirka z Ostravy

Ja tam sice v breznu taky nebudu,protoze budu jeste tady, v Pakosi, ale na srazu budu, pokud to tu ve zdravi preziju. Jsem zvedav, jaka to prekvapeni na nas Petr chysta a na „indianskou babicku “ taktez. Zdravim vsechny a kdo vyrazi na nejake cesty, tak se v tom svete neztratte a uzijte si to.

Jura
Jirka z Ostravy:

Ahoj Jirko,
jsem z Bohumina, tak bysme se coby sousedi mohli na sraz vypravit spolu, pokud bys chtel… Ale je pravda, ze jsem se jeste zadne akce nezucastnil a jak vidim, mel bych se asi na ten sraz zaregistrovat, ze…

Vlaďka

…píšu si do kalendáře 24.-25.4 sraz Vysočina!

Pavel (On Roads)

registrační tabulka na sraz je opět připravena na:
http://srazy.roads.cz/
Administrátorská práva upravovat poznámky účastníků má hostitel, tedy Petr.

Ondřej

Já mám stejně jako Jarda jednu důležitou akci, takže kdyby se ještě s termínem hýbalo, tak se přimlouvám za datum 10-11.4.nebo 1-2.5,samozřejmě to záleží na většině a Petrovi.

Dana z Pardubic

Já to mám blízko a termín mi vyhovuje. Dana

Petr

Vítám vás kamarádi cestovatelský.
Chtěl bych jen předběžně upřesnit některé detaily srazu na vysočině.V první verzi mi Pavel napsal,že sraz se uskuteční někdy v sobotních odpoledních hodinách.Vzhledm k tomu že jsem počítačový amatér a neumím to prozatím změnit přímo na srazích,tak aspoň předběžně zatím tady.Jsem vázaný trochu na program,který pomalu připravuju,tak bych viděl hodinu setkání nejpozději na jedenáctou hodinu dopolední.Ten kdo snad nepojede vlastním dopravním prostředkem a měl by problém s raními sobotními spoji může klidně přicestovat už v pátek.Ubytovací plocha pro karimatku bude připravena a ti první příchozí mají potencionálně větší šanci získat i postel.Strava bude v pátek ve vlastní režii a nějaký ten noční program snad spolu vymyslíme.
Takže budu se těšit,cestujte,připravte si fotky a vyprávění a koncem dubna vás tam všechny chci vidět.

Krásné časy na cestách přeje Petr

Míla Havlíčková

Tak to ještě stihnu před odletem a už se těším na setkání a překvapení. Míla

veronika

Ahoj,

taky bych se ráda zúčastnila, snad nevadí, že už je mi lehce nad 50.

Petr
veronika:

Ahoj Verco,samozrejme ze to nevadi a hned si te pisem do sumare.Jen prosim pro lepsi prehled zaregistrujte se i s Milou na http://www.srazy.roads.cz,at to mam vic pohromade.Diky Petr

veronika
Petr:

OK, jdu se zaregistrovat. Díky.V.

Vlaďka
veronika:

Veroniko, vítej do „klubu“, mě je taky lehce nad, neřeším to a oba srazy byly moc fajn!

veronika
Vlaďka:

Ahoj, díky za povzbuzení! Těším se na setkání. Veronika

Hanka-Liberec

Přijedu určitě.Jen je zatím otevřené,jestli v pátek večer(autobusem) nebo v sobotu(s někým autem).Kvůli Vysočině ráda podstoupím i krkolomnou cestu se čtyřmi přestupy.Těším se,H.

petr,kuřim

ahojte,kdyby se chtěl někdo přidat,tak se chystáme na tento víkend do tater asi s tímto cílem-čertovica,chata r.m.štefánika,ďumbier,chopok,po hřebenech někam až za CHabenec,salašĎurkovej a v nedělu nazpět…..sněžnice a dobrek spacák,karimatkuatd..jsme tři(já +2),v případě zájmu o info buď sem nebo tel.604245966 ahoj petr,kuřim

Michaela

Návrat ze Sri Lanky a Indie proběhl, stopy na duchu a v chuťových pohárkách patrné, nos si také užil a hlasitě děkuji opicím a všem předkům, že jsem se narodila a žiju tady! Fotky už připravuji a na sraz se těším. Zřejmě budou naše řady obohaceny o nové účastníky, jak zde čtu, a to je jen dobře! Pokud pojedu vlastním autem, mužu vzít z Prahy a po cestě 3 účastníky zájezdu !
Petříku, co bude dobrého ? 🙂 A kam se skládáme na tu žranici?

Petr
Michaela:

Vydrž Myška vydrž.:-))O víkendu to tam začnu včechno nandávat.zatím si odpočiň a jinak vítej doma.

Petr

Tak vás tu zase po nějaké odmlce všechny zdravím a mám tu pro vás nějaké další dílčí informace o blížécém se srazu.
Jak jsem už psal dříve,celý program začíná v sobotu v jedenáct hodin dopoledne.Vzhledem k tomu že se budeme muset přemístit asi o patnáct kilometrů dále směrem k Hlinsku,tak všechny prosím o dochvilnost.Případně že by měl někdo drobné zpoždění,tak ať směřuje svého oře právě k tomuhle městu a já ho telefonicky ponaviguju až na místo určení.
Celý program si nechám,jak jsem už předeslal pro sebe,abyste měli trošku nějaké překvápko.
Původně měl být tajemstvím i oběd,ale vzhledem k tomu,že nevím co kdo z vás dokáže ztrávit,tak vám teď prozradím alespoň menu a vy mi každý dáte požehnání k jednomu vámi vybranému jídlu.
Takže: 1.ovarové kolínko z vepříka
2.halušky s uzeným,nebo brynzou,či škvarkama
3.pokud by si někdo z nějakého důvodu nevybral je možné výjmečně vybrat i z jídelního lístku,ale s tím že si případný rozdíl v ceně zaplatí sám.V ceně oběda je i jeden nápoj(kafé,čaj,pivo,limo,voda).
Tak a teď to přišlo:-))
Na můj účet u GE Money Bank mi pošlete částku 390,-korun českých,za které vám bude zajištěno dvakrát hlavní jídlo,občerstvení z moravy,program a symbolicky bych rád něco taky z té částky věnoval indiánské babičce,která se o nás bude po celou dobu starat.:-))

Petr

Technika je zajištěna,takže už teď se těším na vyprávění o zážitcích z cetst a hlavně všechny prosím aby mi na stránkách,které pro nás tak hezky připravil Pavel,každý z vás potvrdil den příjezdu(pátek je ve vlastní režii s ubytováním zdarma na naší chaloupce)a vybrané jídlo z nabídky,abych mohl s předstihem vše zarezervovat.Číslo účtu vám pošlu všem na email.
Snad je to zatím všechno co jsem vám chtěl sdělit a budu se na vás těšit PETR

Petr

Ještě takový drobný dodatek pro Marcelku,pokud bude mít zrovna svůj ozdravný program mám pro ní samozřejmě zvláštní bonus v podobě free poukázky na celou akci.Určitě budeme rádi když přijedeš a rozhodně nikdo nebude chtít aby si za to utrpení,které budeš muset ztrávit,při pohledu na některé jedlíky,aby si ještě platila.:-)).Kdyby se snad ještě někdo chtěl vzdát těch dobrůtek co budou po celou dobu k mání,tak samozřejmě platí totéž.Jen mi to nezapomeňte uvést na registračních stránkách do poznámek.
Tak teď už je to snad vše.

Hanka

Pro mne halušky,život je krátkej.

Petr
Hanka:

Všechny důležité informace prosím na registračních stránkách co pro náš klub Pavel tak hezky připravil,ať to mám na jednom místě.Díky a těším se.

Vlaďka
Petr:

Zdravím všechny, pro mě halušky, příjezd podle řidiče, zatím jsem se domlouvala s Jardou, pokud se nerozhodl pro tu svoji paralerní akci 🙂

Petr

Tak mě ještě napadlo,že byste mohli vzít nástroje,pokud někdo na nějaký umí hrát.Muziku a myslím že hezkou sice zajistím,ale živá je živá.

Petr

Prosím jídlo,informaci o platbě a den příjezdu prosím na http://www.roads.cz v sekci srazy baťůžkáři vysočina.

Michala
Pavel (On Roads):

……ty uz ses zpatky ze Sumatry???

Pavel (On Roads)
Michala:

Jojo, vždyť za chvíli mě čeká Izreal, tak taky někdy musím pracovat :))

Petr

Přátelé baťůžkáři,jak jsem už dříve předesílal,tak počet postelí je omezen na číslo asi 9,jestli teda dobře počítám,tak vzhledem k tomu,že tři si rezervovala už náčelnice Míša a jednu tuším ještě někdo,tak zbývá už jen pět postelí.Ostatní si musíte vystačit s vaší karimatkou a spacákem.Takže kdo bude mít postel a na koho zbylo místo na podlaze rozhodne rychlost rezervace:-)).Já každému v emailu hned potvrdím jak dopadl.Jinak nevím jak to bude s peřinama,takže spacák pokud možno každý určitě s sebou.

Petr

Tak moji milí,vzhledem k tomu,že všichni chcete spát na posteli,tak jsem sehnal docela vysoké matrace a pro všechny tím pádem odpadá starost se spaním na karimatce.Stále ale platí,všichni pokud možno s sebou spacáky.

Petr

Ahoj,
v sobotu ráno se chystám autem na sraz. Pojedu na trase Trutnov, Jaroměř, HK, Pardubice, Chrudim,… . Pokud by měl někdo zájem, rád ho vezmu.

Petr organizátor srazu
Petr:

Ahoj Petře,
předpokládám že se hlásíš jako nový člen našeho týmu baťůžkářů a tak kromě toho,že tě mezi námi vítám,tě taky poprosím o přečtení si předešlých příspěvků a případné zaregistrování na stránkách http://www.roads.cz v sekci srazy,abych vás měl všechny pod drobnohledem na jednom místě.Až se zaregistruješ,tak mi napiš co bys si přál k obědu(halušky nebo vepřové koleno) a zaplacení 390,- korun na můj účet,který ti pošlu na mail jestli mi ho sdělíš.Nebo je možné mi to uhradit i na místě.Díky a budeme se těšit na tvé poznatky z cest.

Michala
Petr organizátor srazu:

On to asi ten Petr neumi,ptal se me, nekolikrat jsem se snazila mu to vysvetlit,posilala mu take odkaz, ale dal nez sem nedosel.Tak mu to vysvetlime pak nejak na miste a zaplati asi take tam. Hlavne at dorazi, ze ano! Treba z nej jeste vypacime jestli chce halusky nebo da prednost kolenu ci krupicove kasi …. Victoria 🙂

Petr
Petr organizátor srazu:

Ahoj,
s chutí si dám halušky a využiji zaplacení na místě. Těší se na setkání s Vámi Petr. Všechny údaje do registrace jsem opakovaně vyplnil.

Pavel (On Roads)

Ahoj lidi, na sraz jedu z CBu, ale ze Svratouchu mířím zatím prázdným autem do Prahy. Tak pokud někdo bude potřebovat svézt, jsem k dispozici, pochopitelně zdarma. Těším se na vás všechny!

Petr

Taky vás všechny zdravím a chci jen říct,že někdy kolem 11 dopoledne v pátek vyrážím z Kutné Hory do Svratouchu,kdyby měl někdo zájem po cestě vyzvednout,tak dejte vědět.Čauky a těším se na vás Petr.

Jirka
Petr:

Tak to budeš asi Koudelníkův syn, že jo?
Tuším, že z Ostravska se nikdo na sraz nežene, takže je asi zbytečné nabízet na pátek dovozové služby do Svratouchu. Ale kdyby se přece jenom našel nějaký moravák(ačka), tak dejte vědět.

Petr
Jirka:

Já jsem koudelníkův syn jen tak napůl:-)Tady jen pracuju,bydlím ale na moravě,i když jsem tam pravda nebyl až na pár vyjímek asi 7 let a dodnes jsem se ještě nevybalil po posledním stěhování.No a jinak jsem rodilý Ostravák.

Michala

Sraz se nam opet vydaril, podekovani poradateli Petrovi a indiance, ktera se starala o nase zaludky. Pocasi si take zaslouzi pochvalu a nam vsem, co jsme se zucastnili dalsi krasne cesty, o kterych si povime na dalsim, jiz 4. srazu !!

Pavel (On Roads)

Petr vše perfektně připravil, byl i se svým tátou skvělým hostitelem. Dodatečně mu chci za nás všechny poděkovat i za úklid, který ho čekal po našem odjezdu. Petře, máš to u nás 🙂

Vlaďka

Potvrzuji vše, co řekl Pavel, k tomu již není co dodat

Petr

Všem děkuji za účast a zdárný průběh akce,ale šetřete chválou,ještě nás čeká jistě spousta dalších a navíc se už trochu červenám,naposledy mě chválila takhle moje maminka,když jsem vzorně spapal polívečku a pak si jako odměnu za dobré jídlo říhl na ramínku.

Jarka

Ahoj všichni, bylo to moc příjemné setkání, velké díky patří Petrovi a indiánské babičce, že si nás tolik natáhli do chalupy a krásně se o nás starali.Těším se na další setkání.
Ahoj Jarka

Vlaďka
Jarka:

Jarko, včera jsem rozesílala fotky a tvoje mejlovka nebyla úplná, takže jsem ti je nemohla poslat

Petr

Ahoj,
vřelé díky jak skvělému organizátorovi Petrovi a indiánské babičce, tak všem ostatním účastníkům srazu za možnost společného strávení krásného víkendu na Vysočině.
Petr z Trutnova

Jirka

Ahooooj lidi.
I já se připojuji po mém předvčerejším návratu na Moravu k obrovské pochvale našemu hostiteli Petrovi a skvělé „indiánské babičce“ za perfektní přípravu celé akce a jsem rád, že jsem poznal spoustu skvělých lidí-cestovatelských nadšenců. Fotky a video jsem poslal Michale, ona už Vám dá vědět, kde to stáhnout. Já mám teď spoustu vyřizování s odjezdem-tudíž nestíhám. Zdravím všechny a těším se příště na vodu Orlické přehrady.

Cenda
Jirka:

Docela mne mrzi, ze jsem to prosvihnul,kdyz o tom ctu. rad bych se priste zapojil. Jsem tez pres 50 a rad cestuji. Doma to ale neradi vidi a tak hledam tez spriznenou dusi.Cenda

Michaela
Cenda:

Za všechny zdravím a vítám Cendu v našich řadách ! Sleduj v diskuzi Batužkářem po 40 IV, přečti si třeba i starší diskuze, mne napiš mail s kontaktem na tebe, zařadím tě do databáze. Info o příštím srazu bude někdy v červnu na diskuzi.

Michaela

Tímto končím zde diskuzi, sraz proběhl, zhodocení a poděkování proběhlo, přesouváme se opět do naší diskuze, díl IV !

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: