Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Bali-Malajsie-Thajsko-Indie 4-7/2010

Miska

Duben-Bali a okoli, kveten-cerven Malajsie + Thajsko a cervenec na Sri Lance + Indie. Hledam dalsiho dobrodruha/y, kteri by se ke mne pridali. Miska (28 let)

Zkušenosti čtenářů

Kristyna

Ahoj Miško,
já plánovala Singapur – Malajsie a spodní část Thajska na 3 týdny od 2.července. Dřív nemůžu. Tvoje plány zůstaly a červenec jsi už na Srí Lance? MOžná bych změnila plán… kolem 20.července musím do Dillí, a pak pokračuji na 5 týdnů do Himalájí.
K

Martin S

Jenom pozor na indicka viza. Mozna to u vas nebude problem. Ja mam v planu jet na 4 mesice Thajsko, Kambodza, Vietnam, Laos. A potom jsem chtel z Bangkoku preletet do Indie, kde chci stravit pul roku. Jenze indove prestali vydavat viza na rok a pulrocni viza plati od data, kdy si podate zadost o viza a v Indii viza nevydavaji. Tudiz, pokud si zazadam v Cechach o pulrocni viza a odletim na 4 mesice do JV Asie, tak mi zbydou uz jenom 2 mesice na Indii :-(. Na ambasade mi rekli, ze si o viza do Indie muzu zazadat na jakemkoliv velvyslanectvi po celem svete(krome Indie). Zaradoval jsem se, ze si je vyridim v Bangkoku a ejhle. Ceska republika plus pet dalsich maji vyjimku a viza jim v Thajsku nevydaji. Volal jsem do Bangkoku a rekli mi, ze davaji kazdemu. mel jsem pocit, ze mi rozumi kazde pate slovo :-)). radsi tam jeste nekolikrat zavolam, abych pak nebyl prekvapeny.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: