Cestujte s Bonusway a nechejte si vrátit část peněz za letenky nebo ubytování!

Cestujte s Bonusway a nechejte si vrátit část peněz za letenky nebo ubytování!

Bonusway je nejlepší způsob jak nakupovat na internetu. Stačí nakoupit ve svém oblíbeném eshopu přes službu Bonusway a získáte zpět bonus!

Bonusway.cz je zcela bezplatná služba, která vám pomůže získat peníze zpět za vaše online nákupy. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se a začít nakupovat prostřednictvím Bonusway.cz. Po každém uskutečněném nákupu se na účet registrovaného uživatele vrátí procento z nákupu, případně fixní bonus. Každý obchod má vlastní hodnotu bonusu. Tu si můžete zkontrolovat na stránce jednotlivých obchodů. Jakmile částka bonusu na vašem Bonusway účtu dosáhne 250 Kč, peníze mohou být převedeny na váš bankovní účet nebo Paypal účet.

Jak to celé funguje?

Nejjednodušší odpověď je, že peníze pocházejí od vás. Když přejdete do online obchodu prostřednictvím této služby, online obchody vás identifikují jako uživatele Bonusway a poté nám zaplatí provizi za vaše nákupy. O tuto provizi se Bonusway potom dělí s vámi – a část peněz získáte zpět. Tato služba funguje podobně jako u fyzických věrnostních karet, ale je online.

Bonusy, které získáte prostřednictvím Bonusway, nejsou bonusové body s omezením, ale skutečné peníze, které si můžete poslat na váš bankovní účet, takže je můžete použít kdy jen chcete. V katalogu webu najdete více než 400 místních i mezinárodních obchodů, kde si můžete zakoupit oblečení a boty, knihy a hračky, objednat jídlo anebo si rezervovat hotel a zakoupit letenky.

Zvyšují tyto bonusy výslednou cenu produktů?

Nezvyšují. Bonusy jsou provizí z nákupu které službě vyplatí obchodník. Váš nákup má tedy stejnou ceny jako kdyby jste ho koupili bez použití Bonusway.cz. Bonusway.cz vám pouze vrátí část vašich peněz zpět. Registrace i celá služba Bonusway je navíc zdarma.

Bonus může být buď procento z ceny nebo fixní částka. Pokud například váš nákup stál 1000 Kč a výška bonusu byla 10 %, dostanete 100 Kč na účet. Pokud je váš bonus fixní částka, například 20 Kč, připíše se vám na účet 20 Kč. Fixní částka v Kč je stále stejná bez ohledu na to, jaká byla cena nákupu nebo z kolika položek nákup sestával.

Jak využít Bonusway při cestování?

Jednou z hlavních položek, do kterých je nutné při cestování investovat, je ubytování. Určitě si už každý z nás někdy rezervoval ubytování přes weby jako je www.booking.com, hotels.com a nebo hotelscombined.com. Pokud si zarezervujete ubytování přes Bonusway právě na těchto adresách, z ceny, kterou zaplatíte, získáte zpět 4,5 %! Jedinými podmínkami je, že se pobyt musí uskutečnit a bonus je vyplácen až po jeho ukončení.

Plánujete cestování letadlem? Při rezervaci přes Bonusway u vyhledávačů letenek airtickets.com nebo tripsta.cz získáte fixní bonusy až 100 korun. Vybíráte Pokud si rezervujete celou dovolenou například u brněnské cestovní kanceláře FIRO-tour, získáte zpět bonus 1,5 % z celkové ceny. Tato nabídka platí také na zájezdy last-minute.

Pokud vyhledáváte víkendové pobyty za výhodněné ceny na slevových portálech, v možnostech Bonusway je zajistit vám bonus při objednávce přes slever.cz, slevoteka.cz a nebo cestovaniseslevou.cz. Užijte si třeba odpočinkový romantický wellness víkend! Další bonusy můžete získat při pronájmu auta přes rentalcars.cz a nebo u některých autobusových dopravců.

Značky a společnosti v portfoliu stále přibývají – nedávno přibyly například společnosti jako Lufthansa, Flixbus, kiwi.com a nebo GoEuro! Cestujte a šetřete u toho na další cesty! V nabídce partnerů Bonusway najdete i obchodníky s ubytováním či letenkami – vyzkoušejte si službu třeba při vaší další cestě na www.bonusway.cz! Mimochodem po registraci prostřednictvím linku www.bonusway.cz/hedvabnastezka dostanou naši čtenáři uživatelé bonus 75 Kč za první nákup.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: