Cestujte po celém světě na Festivale OBZORY: 7. – 8. 11. 2015 na FFUK v Praze

Cestujte po celém světě na Festivale OBZORY: 7. – 8. 11. 2015 na FFUK v Praze

Pečlivě vybrané přednášky ze všech aktuálních cestovatelských TOP destinací, čerstvé expedice, důkladné know-how pro cestovatele, exotické jídlo, večer koncert Létajícího koberce, skvělá atmosféra, místo, kde se potkávají fajn lidi, předvánoční market užitečných dárků.

9 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů

Ivan Brezina nás přes Turecko, Írán a Pákistán vezme do Indie. Dlouhou cestu vlaky a autobusy absolvoval s figurkou Pepka Námořníka, na které vám ukáže, jak cestovatelova duše vnímá neznámé krajiny, detaily a nové podněty. Tajemnou Barmou, zemí, kterou ještě neobléhají turisté, se projedete s Davidem Švejnohou.

Jistě velkým zážitkem bude promítání stereografií od Matěje Boháče. Zcela ojedinělý 3D pohled na  Arménii a premiérově i na Kašmír si stoprocentně užijete. Navštívíme také Bolívii, Polynésii, Švýcarsko, Havaj, Island, Austrálii, Ugandu, Írán a desítky dalších míst.

Na OBZORECH uvidíte nejlepší snímky z Expediční kamery a dokumentární filmy z kanadské přírody. K dispozici vám budou zkušení cestovatelé, kterých se můžete ptát při moderovaných diskusích o cestování s dětmi nebo putování po Jižní Americe, blízkém východu či jižní a jihovýchodní Asii. Na workshopech se naučíte fotit, vařit hmyzí i indické speciality, připravovat čaj, bubnovat, tancovat po „indicku“ či „africku“ a vyrobíte si vlastní kaligrafii či mandalu.

fetsival Obzory

Další cestovatelskou sezónu zahajuje Festival OBZORY 7.-8.11.2015 v Praze. Největší cestovatelská akce roku. Pečlivě vybrané přednášky ze všech aktuálních cestovatelských TOP destinací, čerstvé expedice, důkladné know-how pro cestovatele, exotické jídlo, večer koncert Létajícího koberce, skvělá atmosféra, místo, kde se potkávají fajn lidi, předvánoční market užitečných dárků… vše na jednom místě v Praze (Filozofická fakulta UK), o víkendu 7.-8.11.2015. Více na www.Festival Obzory.cz.Online vstupenky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: