HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Cestovatelský veletrh GO a REGIONTOUR slaví 20. výročí!

Cestovatelský veletrh GO a REGIONTOUR slaví 20. výročí!

Letos už po dvacáté zavítá cestovatelský veletrh GO a REGIONTOUR na brněnské výstaviště. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály. Hledáte inspiraci pro letní nebo last minute zimní dovolenou? Přijďte posbírat nápady!

Jedná se o největší prezentaci průmyslu cestovního ruchu s akcentem na regiony ve střední Evropě. Veletrh REGIONTOUR je nosným projektem na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu v České republice. Naopak veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály.

Kromě cestovatelského veletrhu GO a REGIONTOUR bude souběžně v areálu brněnského výstaviště probíhat i cestovatelský festival GO Kamera. Na 4 dny tedy brněnské výstaviště ožije cestováním – ať už do krajů vzálených či blízkých. Na co všechno se můžete těšit?

Už tradičně se na výstavišti v rámci programu REGIONTOUR představí také gastronomický festival RegFood Fest. Návštěvníci tak budou moci ochutnat speciality tradiční i netradiční kuchyně z jednotlivých regionů naší země. Akce bude rozdělena do několika kategorií a dobroty si také samozřejmě budete moci zakoupit.

Kromě tradičních prezentací jednotlivých krajů a zemí se můžete těšit i na netradiční přehlídku servisu pro služební cesty, prezentaci golfu, lodí a nebo využití informačních technologií na cestách.

Mobilní appka pro snadnější orientaci

Letos můžete mít přehled o celém veletrhu a doprovodném programu pohodlně ve vašem telefonu! Nová aplikace vám může nahradit tištěného Průvodce návštěvníka. Nezdržujte se zbytečně hledáním papírového programu, hlavní i doprovodný program, výstavy i rozmístění vystavovatelů nyní můžete mít pohodlně při sobě. Aplikace je dostupná pro Android i iOS, stáhnout si ji můžete na tomto odkazu.

Vyhrajte zájezd do Indie!

Jak na to? Stačí, když prostě přijdete a zasoutěžíte v jednoduché soutěž! CK Livingstone, hlavní organizátor, věnovala do návštěvnické soutěže nezapomenutelný zájezd do Indie. „Tipujte počet modlitebních mlýnků v expozici nazvané „Brána Himálaje“. Expozice č. 006 bude nainstalována v pavilonu „F“ brněnského výstaviště po dobu konání veletrhů cestovního ruchu GO a Regiontour od 19. do 22. ledna 2017.“ Tipovací lístky získáte buďto se vstupenkou na Festival GO Kamera nebo na veletrzích GO a Regiontour.

Buddhistické modlitební mlýnky, Indie

Kompletní program veletrhu i doprovodných akcí najdete na webových stránkách!

Cestovatelský festival GO Kamera

Slavíme 2O let! Ve dnech od 19. do 22.ledna 2017 se uskuteční již dvacátý ročník populárního cestovatelského festivalu GO KAMERA, který tradičně pořádá CK LIVINGSTONE. O své nejlepší filmy, fotografie a zážitky z cest se podělí řada známých cestovatelů, nejlepších horolezců, publicistů, fotografů a dobrodruhů. GO KAMERA je dnes největším cestovatelským setkáním v Čechách i na Slovensku. Ve čtyřdenním maratonu přednášek a promítání se naživo představí mimořádně silná sestava s více než 50 účinkujících. Festival je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR a vstupenka na festival současně otevře i brány víkendového výstaviště. Více na www.gokamera.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: