Cestovatelský obchod nově na letišti Václava Havla

Cestovatelský obchod nově na letišti Václava Havla

Nabíječka, polštářek či bezpečnostní taštička…Je spousta věcí, na které můžete zapomenout při cestách za dobrodružstvím. Nyní si však můžete koupit, vše co potřebujete, v Cestovatelském obchodě i na letišti Václava Havla.

Luxusní hodinky, kabelky od módních návrhářů a těžká vůně drahých parfémů, ze kterých se člověku motá hlava už jen během míjení obchodu. Letiště Václava Havla spíš připomíná nákupní centra nebo pověstnou a drahou pražskou Pařížskou ulici. Jenomže tyhle věci normální cestovatelé nepotřebují. Přitom trend většiny letišť jde trochu jinou cestou. Jinde ve světě si lidé mohou koupit praktické cestovatelské věci, elektroniku, různé zlepšováky, hračky pro ratolesti nebo suvenýry v krámcích s autentickým zbožím dané země.

A protože některým dobrodruhům tělem i duší bylo líto, že žádný podobný obchod v Česku není, tak si jej založili. V Cestovatelském obchodě na Letišti Václava Havla Praha najdou lidé maximální množství praktických věcí na cesty, které během svých cest mohou potřebovat. V obchůdku tak i na poslední chvíli najdete základní cestovatelské potřeby, jež jste třeba zapomněli nebo potřebujete doplnit. V předstihu doporučujeme zkouknout e-shop či showroom na Praze 6, s možností vyzvednutí na letišti, případně lze využít skladových zásob přímo v obchodě.

Cestovatelskyobchod.cz

Co v obchodě najdete

Kde jinde nakoupit kufry a příslušenství než právě na letišti? Určitě vám mohou přijít vhod drobnosti typu bezpečnostní zámečky, visačky na zavazadla či ochranné obaly. Ze zavazadel v Cestovatelském obchodě najdete známé značky jako je Samsonite s doživotní zárukou, American Tourister, Burton, dále Eagle Creek, Pacsafe nebo Osprey.

1. Stop otravnému hmyzu

Nemáte rádi komáry? My také ne. A proto doporučujeme repelenty a ochranné pomůcky proti hmyzu a pijavicím. Ideální je kombinace moskytiéry a repelentu. Obojí máme.

2. Nezbytné drobnosti

Pokud nechcete cestovat opravdu nadivoko, tak potřebujete základní vybavení, mezi které patří různé typy adaptérů, powerbank, nabíječek, reproduktorů nebo sluchátek. Na letišti najdete značky Beets by Dr. Dre, MiTone, adaptéry SKROSS a mnohé další. Také si přímo v obchodě můžete koupit cestovatelské předplacené SIM karty, které lze dle tarifů využívat po celém světě a dobíjet online.

3. Kdo si hraje, nezlobí

Mezi další cestovatelské potřeby rozhodně patří hry, třeba velmi populární Dobble či klasické karty. A abyste nezapomněli na své zážitky, zapisujte si je do cestovatelského zápisníku.

4. Spaní jako na obláčku

Jestliže rádi spíte venku pod širákem, na pláži či musíte třeba nocovat na trajektu, tak oceníte cestovní hamaky Ticket To the Moon. Dovezené přímo z Bali, kde jsou ručně vyráběné. Zabalíte je do batohu a u větší verze se vyspíte i v páru. A to je rozhodně fajn. Na přespání jsou neocenitelné také spacákové přikrývky Cocoon.

5. Bezpečnost především

Pokud nechcete během cesty přijít o peníze a doklady, nezapomeňte na bezpečnostní kapsičky či taštičky. Ideální je skrytá kapsička do podprsenky, na lýtko, nebo ta ukrytá v opasku. A napadlo by Vás skrýt kapsu do potítka na zápěstí?

Do kolika je otevřeno?

Otevřeno je každý den od 9 do 18 hodin. Nejlepší je si zboží nejprve prohlédnout a vytipovat online, případně si domluvit vyzvednutí přímo v obchodě. U nabízených značek je možné dohledat na mateřských stránkách další produkty a přes Cestovatelský obchod je potom objednat.

Kde hledat?

Cestovatelský obchod najdete ve veřejné zóně v sousedství McDonald´s a supermarketu Billa mezi terminálem 1 a 2.

A co bychom si nakoupili my?

Mezi naše cestovatelské favority patří kompresní ponožky do letadla, cestovatelská taška Pacsafe Toursafe Exp 21, designové kufříky Samsonite Cosmolite, zámečky ProSafe a zámečky s kartou, žabky Havaianas, klobouky Dakine, průvodce po světě Lonely Planet, brýle Polaroid či designové Oakley a cestovní batohy Thule.

Další informace o sortimentu najdete na webu Cestovatelskyobchod.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: