Centrum Narovinu slaví 20 let – Afrika Fest

Centrum Narovinu slaví 20 let – Afrika Fest

K významnému výročí uspořádá Centrum Narovinu 19. a 20. června festival Afrika Fest, na kterém se můžete těšit na multikulturní hudební vystoupení, výstavy i zajímavé přednášky.

Narovinu Afrika Fest proběhne v pátek 19. a v sobotu 20.6, v prostorách školy Park Lane. Pátek bude ve znamení projektů partnerství mezi školami, globální rozvojové výchovy a projektu Adopce dětí – projektu pomoci na dálku.

Sobota bude patřit rozvojovým projektům v praxi a otázkám dobrovolnictví… Besedy, semináře a kulaté stoly doplní multikulturní hudební, taneční a divadelní vystoupení Miloš Vacík a Tam Tam Batucada, TiDiTaDe, ŘEKYAntonie Nyass, Luhawa Goldin a další. Informační a prodejní stánky organizací, výstavy fotografií Afrika nevšedníma očima, NaZemi Supermarket SVĚT. Nebude chybět ani narozeninová benefiční tombola nebo multikulturní občerstvení i promítání dokumentů.

O víkendu se také můžete těšit na workshopy s rozvojovou tématikou, přednášku autentický africký šperk v podání Marie Imbrové, která sbírá autentické africké šperky v subsaharské Africe již osmnáct let.

Výtěžek festivalu podpoří rozvoj komunitního centra Ostrov Naděje v Keni. Pokud máte doma nějakou anglickou knihu, můžete ji o víkendu přinést. V rámci festivalu bude také probíhat sbírka knih pro nově postavenou knihovnu v komunitním centru Ostrov Naděje v Keni.

AFRIKA FEST

Mezinárodní škola Park Lane, Valdštejnská 151, Praha 1 – metro Malostranská

Pátek 19.6.2015 od 10:00

Sobota 20.6.2015 od 10:00

VSTUP ZDARMA

Další informace o programu najdete na webu Centra Narovinu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: