Buff® našel své dobrodruhy

Buff® našel své dobrodruhy

Buff® konečně našel své dobrodruhy, kteří se nebáli a rozhodli se svěřit se svými neotřelými nápady na cesty. Dobrodruzi měli šanci vyhrát na své cesty multifunkční šátek Buff®, a ty nejoriginálnější nápady dokonce i finanční podporu. Podívejte se na příběhy sedmi statečných.

Výherci se mohli těšit na dva multifunkčními šátky Original Buff® v hodnotě 2 x 439 Kč, aby je na cestě za dobrodružstvím chránily před prachem cesty, větrem, spalujícím sluncem a v očích štípajícím potem.

Tři nejzajímavější nápady, si odnesly dokonce i finanční podporu. Posuzovalo se podle originality! Není potřeba plánovat expedici na některý z pólů nebo výstup na osmitisícovku, stačí se pustit jen do něčeho netradičního. Vzhůru za dobrodružstvím, Flat is boring!

Co vše museli udělat dobrodruzi pro výhru? Podívejte se na článek SOUTĚŽ: Buff® hledá dobrodruhy.

Sedm statečných dobrodruhů

1. místo: 2x šátek Original Buff® + 5 000 Kč – Honza Muhlstein

Honza s přítelkyní dali v práci výpověď a vydali se se svým dvacet let starým obytným vozem napříč Evropou. V létě budou křižovat silnice na severu, v zimě zase na jihu a občas si přivydělají nějakou tou sezónní prací. Pojízdný domov s nimi sdílí jejich pes a místo se našlo i na kola a lezeckou výbavu. Sledovat Honzovo dobrodružství můžete na jeho webu.

2. místo: 2x šátek Original Buff® + 3 000 Kč – Honza Diblík

Network specialista Honza si v září minulého roku koupil letenku do Jižní Ameriky, odešel z práce a touto dobou se toulá po Peru. Nezastavila ho ani silná nedoslýchavost. O své cestě Honza píše na svých stránkách.

3. místo: 2x šátek Original Buff® + 2 000 Kč – David Šváb

Letní prázdniny využije David k tomu, aby na mořském kajaku dopádloval od Karlova mostu do Hamburku.

4. – 7. místo: 2x šátek Original Buff®

Vojtěch Bořil: Roadtrip po alpách si na léto naplánoval Vojta s přítelkyní. Důležitou zastávkou budou Dolomity, kde se Vojta zúčastní náročného běžeckého závodu Dolomites Skyrace, jehož trasa vede mimo jiné přes vrchol Piz Boe ve výšce 3 152 metrů.

Jiří Kalát: Jirka s přítelkyní se chystají na netradiční cestu okolo estonského ostrova Saaremaa, rozdělenou do dvou částí. V červenci je čeká asi 400km které hodlají urazit pěšky, na kánoi, či koňském hřbetu a v krajní situaci i stopem. Dalších 250 kilometrů si naplánovali urazit na začátku roku 2016 na sněžnicích nebo běžkách. Jeho cestu můžete sledovat na webu.

Miroslav Lang: Spolu s kamarádkou Janou se Mirek rozhodli vyzkoušet něco nového a poprvé zkusí cestovat stopem. Na poprvé si vybrali Lisabon.

Marek Šín: Marek se v létě vydává stopem do Británie na Ben Nevis. Už má za sebou cestu na Sněžku a Kriváň ve stejném duchu. Jak si vede můžete sledovat na jeho Fb.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: