BRUSSELS AIRLINES: Letní posílení spojů do Washingtonu, Accry (Ghana) a Lomé (Togo)

BRUSSELS AIRLINES: Letní posílení spojů do Washingtonu, Accry (Ghana) a Lomé (Togo)

BRUSSELS AIRLINES: Letní posílení spojů do Washingtonu, Accry (Ghana) a Lomé (Togo)

V termínu od 1. června do 21. října 2018 dojde u Brussels Airlines k dalšímu posílení linek na následujících tratích: Brusel – Washington, Brusel –  Accra v Ghaně a Brusel – Lomé, hlavní město Toga.

Brussels Airlines jsou národní  letecký dopravce Belgie se sídlem v Bruselu. Společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA), Asociace evropských aerolinií (AEA) a letecké aliance Star Alliance. Brussels Airlines byly založeny v roce 2002 a nyní jsou 100% vlastněny německou Lufthansa AG.

U Brussels Airlines pracuje přes 3600 zaměstnanců a denně odbaví 250 letů spojujících Brusel s 90 destinacemi v Evropě, 24 městy v Africe, 3 v Severní Americe a z Asie Tel Avivem a Bombají. V březnu 2018 přepravili Brussels Airlines 778 175 pasažérů, což je o 13 procent více, než v březnu roku 2017.

Od 1. června do 21. října 2018 bude platit nový letový řád, díky kterému dojde k posílení spojů do Lomé, Accry a Washingtonu. Nově Brussels Airlines zařadily denní spojení na lince Brusel – Washington, 6x týdně linku Brusel – Accra (Ghana) a 5x týdně linku Brusel – Lomé (Togo).

Na dlouhé lety vypravují aerolinky Airbus A330-200 a A330-300, je zde možnost Business Class disponující pohodlnými postelemi a širokou nabídkou palubní zábavy. Economy Class je vybavena pohodlnými ergonomickými sedadly a možností využití vlastních dotykových obrazovek u každého sedadla. Je zde možnost zvolit Economy Privilege se zvětšeným prostorem pro nohy a větším rozsahem polohování sedadla.

Více informací najdete na brusselsairlines.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: