HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Zkušenosti čtenářů

Milena

Ahoj, úplne s Tebou súhlasím a vzdávam "respect" 🙂 Som rada, že existujú ľudia na rovnakej vlne, ako som ja… tiež som sa jedného dňa len tak vybrala do Spojených Arabských Emirátov. Bola som považovaná za bláznivú, lebo som tam šla sama a na dlhodobý pobyt, nikoho som tam nepoznala, mala som len info z internetu, bez pevnej pôdy pod nohami. Ale stálo to zato ako nič na svete. Ostala som jeden školský rok, učila som postihnutých pubertiakov – ťažko si viem predstaviť viac srandy ako bolo práve toto… Na nezabudnutie! Obyčajný turizmus sa s týmto nedá porovnať, človek musí naozaj žiť na mieste, ktoré chce spoznať. Teraz uvažujem, kam sa vybrať, snáď sa vrátim ešte do toho Dubaja, mám pocit, že som tam nebola dosť dlho nato, aby som spoznala lokálny život do hĺbky. Priestorovo je to však úchvatné miesto na zemi. Ďakujem za príjemmé a užitočné čítanie a veľa šťastných návratov!
Milena

J
Milena:

Musim rici, ze je to dobry clanek od chytre slecny, ktera na rozdil od tebe nekde byla a urcite nepotrebuje diskutovat s nekym, pro koho je vrchol cestovani polopenze v Chorvatsku…….

J
J:

To je vzkaz pro R….

R jako Radek
J:

Jak můžeš vědět, že jsem nikde nebyl a že je pro mě vrchol cestování polopenze v Chorvatsku?!?! O tom nepadlo ani slovo…Radši argumentuj a neplácej tady nesmysly.

Rambousková zcela otevřeně odsoudila všechny ty lidi, který jezděj s CK, to nepopřeš. Neřekl jsem ani jednou jedinkrát, že cestuju stejným způsobem. Jen mě štve, že paní/slečna Bohdana tváří jako člověk s patentem na rozum, který ví „vo čem je to správný cestování“….Taková omezenost na cesty nepatří. Než aby dělala ostudu, ať radši s tímhle přesvědčením o vlastní dokonalosti zůstane doma za pecí.

A stojím si pevně za tím, že Bohdana nemá na to, aby si svůj článek obhájila. Během rozsáhlý diskuze pod článkem jí tam kdekdo vyzval k reakci…..a ticho po pěšině. Když něco takovýho napíšu, neměl bych se bát si to obhájit.

Klidně se s tebou o tom budu bavit na korek85@seznam.cz.
Nemám problém se sejít osobně a vysvětlit si to tváří v tvář. Za počítačem je každej hrdina, jak vidíš ostatně zrovna na dotyčné Rambouskové…

Radek

R.
R jako Radek:

ad:

sejít se můžem v Praze nebo okolí

J
R.:

Slecna jen napsala slusny, inteligentni a satiricky clanek o cestovani, nikomu nevnucuje svuj nazor, ostatne pise, ze pojede znova treba s detmi. Zasmal jsem se a chtel se ji zastat pred tebou, ktery ji urazis. Rozhodne nehodlam diskutovat o takovych blbostech, casy kdy jsem chtel zmenit svet jsou davno pryc. Blogy jsou plne diskutujicich a malokdo ukaze nejakou invenci. Koukam, ze ti to nejak lezi v zaludku, vyjadrujes se k nemu od roku 2008, mozna by neskodilo vice slusnosti..

J
R.:

Slecna jen napsala slusny, inteligentni a satiricky clanek o cestovani, nikomu nevnucuje svuj nazor, ostatne pise, ze pojede znova treba s detmi. Zasmal jsem se a chtel se ji zastat pred tebou, ktery ji urazis. Rozhodne nehodlam diskutovat o takovych blbostech, casy kdy jsem chtel zmenit svet jsou davno pryc. Blogy jsou plne diskutujicich a malokdo ukaze nejakou invenci. Koukam, ze ti to nejak lezi v zaludku, vyjadrujes se k nemu od roku 2008, mozna by neskodilo vice slusnosti..

R.
J:

Slušnost? V prvopočátku chyběla dotyčný dámě. Na netoleranci nebudu reagovat slušně.

Na nějakej boj za lepší svět ti kašlu, mně jde o hloupej článek jednoho člověka. Psát na tomhle cestovatelským serveru o cestování s CK má jedinej účel: pojďme se, my správní nezávislí cestovatelé, zasmát těm ovcím, co jsou bez delegáta v zahraničí ztracený. Rozhodně to nepovažuju za vtipné nebo slušné. Je to spíš ubohost. Nezávislí cestovatelé nejsou lepší než jiní cestovatelé….

A nechtěl jsem to tady nijak pitvat, jen jsem pod její profil napsal svůj názor…na HS není cestovatel jako cestovatel

PS: jestli ti vadí webový diskuze, můžeme se sejít. klidně se o tom pobavím osobně….pokud nepatříš mezi ty diskutéry, který se rádi schovaj za monitor. Od klávesnice je každej hrdina

J.
R.:

Jo, urcite sedam na letadlo a vracim se z Australie….. Slecna Bohdana ma u me body za vtip a sloh.

MartinT.
R.:

Ač jsem s článkem také příliš nesouhlasil, přišel mi samoúčelný, v pár místech dokonce vulgární („ovce“, „prasata“), tak nemyslím, že je teď potřeba bojovat včerejší bitvy, scházet se kvůli tomu, a tak. Článek byl vtipný docela prvoplánově, takový TV Nova styl, ale rozhodně bych přestal s hodnocením charakteru B.R., to nám nepřísluší a je to i docela trapné. Konec diskuse, nepřináší nic nového, každý si mohl udělat obrázek sám.

Tereza Holá

Srdečně zdravím všechna odvážná děvčata….Mám také dceru ,,cestovatelku“,fandím lidem,kteří chtějí vidět dál,,než za obzor“…plní si Své sny…a žijí naplno.Já to štěstí neměla,těším se z úspěchů a poznání prostřednictvím dopisů a vyprávění.Tak i nadále ,,dobré boty,svižný krok,usměv v tváři celý rok“….Tereza

celtic

Bohdana,je fajn člověk,velmi hodná holka a neměl bys ji odsuzovat když ji neznáš,….momentálně žije půl roku v Jemenu a ještě asi půl roku bude …předtím žila půl roku tuším v Indii (nebo Indonésii)….je to člověk,který nechce zemi vidět jen z pláží a z hotelů,ale chce poznat především lidi a sžít se s nimi,poznat jejich cítění a myšlení..poznat dobře krajinu a prostředí…..člověk jejího ražení musí dobře vybírat,kde bude chtít být…protože stylem jejího cestování člověk moc zemí nepozná,ale zato ty země které pozná,zase pozná detailně….je to prostě jistý druh cestování….někdo cestuje tak ,že si škrtá země z notýsku a někdo prostě takto jak Bohdana..já před ní smekám…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: