BEZVLK: Vtipný pomocník pro turisty a cestovatele. Co vy na něj?

BEZVLK: Vtipný pomocník pro turisty a cestovatele. Co vy na něj?

Občas chce člověk posvačit na mokré louce, posadit se na zasněženou lavičku nebo bojovat s jarním nachlazením a nechytnout vlka. Na českém trhu se objevil vtipný výrobek, který pomůže všechny tyto problémy jednoduše vyřešit. Podsedák, podprdelník, universální outdoorová sedačka, izolační sedací podložka – tak přesně tohle je BEZVLK.

Vyroben je ze dvou pěnových vrstev zakončených vodovzdornou ochranou vrstvou. Navíc váží pouhých 82 g, takže si ho snadno připnete na batoh, aby vám byl pořád při ruce, nebo si jej necháte neustále připnutý na zádech, aby chránil záda před prochladnutím a při potřebě sednout si na zem se jednoduše přemístil ze zad pod zadek.

Zaujal vás tenhle vtipný pomocník, kterého ocení turista, horolezec, cestovatel, lyžař, vodák, houbař, tremp, fanoušek na stadionu, návštěvník open air festivalů i návštěvník letního kina? Pořiďte si jej na webových stránkách www.bezvlk.cz.

Zkušenosti čtenářů

Dany

…prestoze nefandim bysnisu, kterej, dle mého nazoru, zmenil puvodni vyznam slova „outdoor“, tak tohleto DOPORUCUJI!!!
Kdo jezdil na vandry smer Rusko, tak vi, ze to neni zadna novinka bo Rusove, ji pouzivaji uz pekne dlouho. Mimochodem také k rozfoukavani ohne. Tenhle model mam odzkousen a ocenuji zejména použitou gumu (pruznost primo idealni).Vtipnej je nazev, ale pomocnik je prakticky a uzitecny.

kalomel

To je ale náhoda. Tohoto chlapíka jsme potkali v létě 2011 ve Fanských horách ještě se skupinou dalších 4 lidí tuším z Hradce Králové. Tu podložku měl s sebou a strašně si ji chválil. Že ji ale začne i vyrábět, to jsem tedy netušil. Jak tu poznamenal předchozí diskutér, Rusové tento „vynález“ používají už řadu let.
Tak hodně štěstí s podnikáním.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: