Bahamy – co nabízí toto rozmanité souostroví?

Bahamy – co nabízí toto rozmanité souostroví?

Bahamy jsou v myslích mnoha z nás destinací snů a při vyslovení názvu souostroví si představíme nekonečné rozpálené pláže u průzračného moře. Není to nesprávná představa, ve skutečnosti ale nabízejí Bahamy mnohem víc než jen možnost lenošit na pláži.

Pohoda i adrenalin

Pro všechny, kteří se rozhodnou objevit i skryté krásy, je na portáluwww.cklub.cz připraven praktický průvodce pro Bahamy. Ty jsou turistickým rájem, kde o zajímavá místa a události lze zakopnout na každém rohu. Po celý rok se zde například konají hudební festivaly. Centrem veškerého kulturního dění je pak hlavní město Nassau, kde také můžete naplno propadnout nakupovací horečce nebo si zařádit v obřím aquaparku.

Většina návštěvníků přece jenom nezůstane ve městě a zamíří do nádherných přírodních parků a na pláže. Neznamená to však, že by Bahamy podněcovaly k nečinnosti. Šnorchlování nebo parasailing jsou vynikající alternativy pro ty, kterým se omrzí usrkávání koktejlů na lehátku. Průvodce vás připraví i na kulinářské zážitky. Nutno říct, že pokud si vaše chuťové buňky a žaludek nerozumí s plody moře, bude pro vás pobyt na Bahamách trošku obtížný.

Praktické rady si sbalte s sebou

Nechcete být po příjezdu na místo zaskočeni? Průvodce reprezentuje jasný a přehledný způsob, jak se v pohodlí domova připravit na vaši bahamskou cestu. Kromě radostí, které na vás čekají, se proto zaměřuje také na potenciální strasti a to, jak je jednoduše vyřešit. Víte například, jak vyřešit vízum na Bahamy v případě, že se chystáte na prodloužený pobyt? A tušíte, kde najdete české velvyslanectví?

Na místě je také řešit otázky bezpečnosti cestovatelů. S krásnou přírodou Baham jde ruku v ruce i její odvrácená tvář v podobě hurikánů, které na souostroví útočí především v letním období. Bahamská vláda se snaží předvídat jejich příchod na dlouhou dobu dopředu a zabránit tak katastrofám. Před odletem se tedy ujistěte, že se nechystáte přistát v oku hurikánu.

Jakmile se dobře informujete v průvodci a zjistíte, že Bahamy jsou pro vás to pravé, nezbývá než vybrat vhodný zájezd prostřednictvím jednoduchého srovnávače dovolených. Naleznete zde nabídky first minute pro lidi, kteří rádi plánují předem, i last minute pro impulzivní dobrodruhy. Ať už vyrážíte ochutnat langusty, potápět se, nebo utratit majlant v luxusním kasinu, na www.cklub.cz vám poradí, jak si vaši cestu užít bez problémů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: