Akční kamery od Niceboy: kvalita za rozumnou cenu

Akční kamery od Niceboy: kvalita za rozumnou cenu

Akční kamery od Niceboy vám pomohou zvěčnit zážitky z cest. V nabídce jsou momentálně čtyři modely s parametry rozličné dokonalosti. Ceny jednotlivých variant sahají od jednoho do čtyř tisíc korun a pro všechny naše čtenáře máme dvacetiprocentní slevu na každý výrobek.

Hodně muziky za málo peněz

Nejlevnější univerzální akční kamera VEGA X Lite zvládne natáčet vaše sportovní výkony nebo zážitky na dovolené, a dá se použít i jako kamera do auta. Přístroj disponuje rozlišením HD i Full HD, díky technologii WDR s ním pořídíte kvalitní záznam i v kontrastních světelných podmínkách. Vodotěsnost je do 30 metrů a skladný kousek, který se pohodlně vejde do dlaně, můžete používat též jako webkameru. Lze ji totiž připojit k PC a spustit programy, které umožňují připojení externí kamery. Díky funkci časosběru můžete s touto levnou kamerou hodinové video vtěsnat do několika málo minut. Funguje rovněž jako „černá skříňka“ v autě s funkcí videosmyčky – když se kameře naplní úložiště, začne nejstarší záběry přemazávat těmi nejnovějšími, vy se tedy nemusíte o natáčení vůbec starat.

Vega x Lite
Vega x Lite

O stupeň výš je model Niceboy VEGA X Play, který vám poskytne vysokou kvalitu obrazu za skvělou cenu. Disponuje reálným FullHD se 60 snímky za vteřinu, případně interpolovaným 4K s 30 snímky. Má funkce jako zpomalení záběru nebo naopak časosběr a skvěle fotí – snímky mají rozlišení až 16 Mpx. Ovládání je možné i přes aplikaci. Dokáže natáčet až 4x zpomaleně v rozlišení HD nebo 2x zpomaleně při Full HD, což se hodí pro dokumentování sportovních výkonů. Model disponuje rozlišením až 4K s 30 snímky za vteřinu a reálné FullHD při 60 snímcích za vteřinu. A pokud máte rádi obraz pod kontrolou, můžete si sami nastavit expozici či vyvážení bílé při natáčení i při focení. Kamera VEGA X Play má v sobě zabudovaný Wi-Fi modul, takže ji snadno propojíte s telefonem. S mobilní aplikaci pak můžete ovládat například nastavení jejích parametrů nebo uvidíte náhled toho, co se právě nahrává.

VEGA x Play
VEGA x Play

Špičková technologie za mírný příplatek

Akční kamera VEGA X Star nabízí za tři tisíce korun reálné 4K rozlišení, integrovanou stabilizaci, dva displeje – dotykový zadní a přední barevný selfie displej – a mnoho pokročilých kreativních funkcí. Má několik úrovní rozlišení, takže si můžete vybrat, co bude nejlépe vyhovovat vašim záměrům – od HD se 120 snímky za vteřinu, přes FullHD (až 60 fps) a až po reálné 4K se 30 snímky za vteřinu. Stabilizační technologe X-STEADY dokáže okamžitě vyhodnocovat právě natáčené záběry a tomu simultánně přizpůsobuje obraz tak, aby byl výsledný záznam plynulý a bez viditelných otřesů. VEGA x Star disponuje dvěma dotykovými displeji, přičemž ten přední přijde vhod zejména při pořizování selfie záběrů.

Vega x Star
Vega x Star

Kdo nechce na sobě šetřit, může sáhnout po Niceboy VEGA X PRO, který oslní nejvyšší kvalitou natáčení 4K při 60 snímcích za vteřinu a vodotěsností až do 12 metrů bez pouzdra, pokročilou X-STEADY stabilizací, integrovaným mikrofonem, který k videu pořizuje zvukový záznam v přirozené stereo kvalitě a spoustou funkcí, jako je například Slow Motion režim s osminásobným zpomalením, časosběr až ve 4K nebo ovládání pomocí Wi-Fi.

VEGA x Pro
VEGA x Pro

Základní parametry akčních kamer od Niceboy

ModelMax. rozlišení videaVýdrž baterieHmotnostCena
LiteFull HD 1920×1080 pixelů60 minut0,05 kg999 KČ
PlayFull HD 1920×1080 pixelů60 minut0,124 kg1699 KČ
StarUltra HD 3840×2160 pixelů100 minut0,065 kg2999 KČ
ProUltra HD 3840×2160 pixelů115 minut0,126 kg3999 KČ

Pro čtenáře webu Hedvabnastezka.cz – s uvedením slevového kódu CESTUJ20 získáte 20% slevu na celou kategorii produktů AKČNÍ KAMERY

Platnost slevové nabídky: od 29.8. do 18.9. 2022

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: