Aerolinky KLM Vám přejí veselé Vánoce!

Aerolinky KLM Vám přejí veselé Vánoce!

Jak vypadal rok 2017 u aerolinek KLM? Mrkněte na hezké vánoční video A Year In Motion!

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

Využijte aplikaci aerolinek KLM, která chytře usnadní vaši orientaci na letišti Schiphol při transferech. Lokace konkrétního pasažéra je vyznačena tečkou na mapě, která se pohybuje tak, jak pasažér chodí. Díky tomu může odhadnout, jak daleko je od požadovaného cíle. Další informace najdete naairportmaps.klm.com.

Air France – KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

A teď již zmiňované vánoční video KLM 2017 A Year In Motion:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: