Spolucestování kamkoliv

Hledám (mladé) spolucestovatele na rok 2015

Terez

Ahoj ,
Hledám fajn partu lidí/i jednotlivce, se kterými bych mohla plánovat a v druhé polovině roku 2015 vyrazit na jedno ze svých prvních cestovatelských dobrodružství. S krosnou a foťákem/kamerou a třeba i cestou vydělávat. Chci vidět kus světa, získat spoust zážitků, poznat spoustu nových věcí…. Ovšem jde mi hlavně o přírodu!! Miluju ji a cítím se v ní skvěle. Hory, louky, lesy… A do toho svítící slunce.
Jestli máte společné zájmy nebo sny či cíle a jste mladí nebo vám nevadí s mlaďochy spolupracovat ozvěte se na: [email protected] 🙂

Zkušenosti čtenářů

Standa

Ahoj,

To hledáš nějak brzy :o) Lidi spíše koukají a řeší co podniknout tohle léto. Příští rok budu řešit až se vrátím na podzim z cest. Letos jedu červen-srpen Skotsko/Norsko 🙂

ondra

Ahoj, rád bych také něco nalánoval takhle dopředu a vyrazil do světa. Mám rád přírodu a chtěl bych poznat co nejvíce nových míst. Rád bych si cestou něco vydělal. Pár zkušeostí s cestováním mám ale ani zdaleka ne tolik, kolik bych chtěl poznat ze světa a hlavně přírody. Je mě 20 let. Taky bych rád s někym v podobné věkové kategorii :-). Budu rád když se ozveš. 🙂 Ondra

Marie
ondra:

Ahoj Terez a ostatní nadšenci,

Vidím, že již dlouho tady není žádný příspěvek a zajímalo by mě, jak to zatím vypadá. Mně je 20, procestovaný svět teda nemám, ale láká mně to a strašně ráda bych něco podnikla a viděla alespoň část krásy toho našeho skvělého světa. Tak jestli nabídka stále platí, budu se těšit na nějaké info 🙂 Mějte se krásně

Johnny

Ahoj,

Něco takového mam v planu aj ja. Je mi 21 roku a cestování mě láká už po dlouhou dobu. Prozatím jsem toho zas tolik neprocestoval, ale o to více mě zaujal tvůj návrh, nebot nebudu jediny zelenáč: D Rád poznávám nové lidi a nebudu se bránit ani novým zážitkům. Pokud se tě tvoje plány stále drží, ozvi se na tuto e-mailovou adresu ([email protected]) nebo na Facebook ( Johnny Withbought )budu jen rád. Děkuji předem a snad zas někdy naodepsanou, měj se fajn

Honza

Ahoj všichni:) Plány by byly, ale spolucestovatelé (nejlépe jedna moje nová milá spolucestovatelka) nikoli.

Začneme třeba na Islandu, co Vy na to?

Můj plán je projet Island na čtyřkolce (kterou si tam koupím, a potom nejspíš dovezu domů:). Kdyby se chtěl někdo přidat, čtyřkolka je i pro dva (a navíc není podmínkou, je to jen jeden z mnoha mých zvláštních nápadů:).

Ne, nejsem snílek, já totiž své plány realizuji, zatímco mnozí ostatní jen sní. Mám za sebou už (pár) cest, zlezených hor, prochozených stezek a dalších zkušeností. Přes zimu vydělám v cizině dost peněz, abych mohl v létě objevovat svět…

Rád bych na Islandu, pokud to nebude Island, tak v jiném koutě světa, strávil co nejvíc času, resp. projel ho tak, abych se nemusel (dlouho) vracet – tak to mám totiž nejradši – nerad se vracím a nemám rád krátké dovolené; svět je moc velký (a krásný) na to, abych jezdil na stejná místa dvakrát, alespoň prozatím (předběžně mám čas asi od května dokdykoli).

Pokud nevyjde Island na čtyřkolce, tak jsem přemýšlel třeba o projetí Asie na skútru, tříkolce, nebo něčem, co se tam dá zchrastit za pár šupů (z Indonésie, přes Malajsii, Thajsko, Vietnam, Kambodžu, Laos, Indii, pokud možno až domů, ale to je otázka zmizení třeba tak na jeden rok, takže bych rád počkal až budu mít svou drahou polovičku:).

Ještě asi dovčera se mi rýsovala Aljaška s kamarádkou, zejména za účelem „výšlapu“ na Mount McKinley (trochu chodím po horách), ale to je pravděpodobně zcela pasé, tak přemýšlím, co s načatým létem a životem a začínám psát na hedvábku, díky níž jsem poznal spoustu přátel a báječných lidí.

Vlastně je mi docela jedno, kam pojedu, důležité je najít toho správného parťáka, nebo raději parťačku – jestli to zní, jako že hledám slečnu, tak to zní vlastně docela správně, protože jsem si nedávno uvědomil, že je děsně krásné žít, tak jak žiju já – mám, co co chci a potřebuji, pořád někde cestuju, zažívám krásné (i poučné) okamžiky, lezu po horách, stanuju, kde se dá, splývám s přírodou i místní kulturou, jindy se zas probíjím městy jako je Bangkok či Singapore, prostě paráda, zárovv je ale děsně smutné nemít svou lásku, o kterou bych se mohl starat, s kterou bych se mohl smát a s kterou bych to všechno jednoduše sdílel…

No, pokud je tu nějaká dobrodružná duše, která chce žít svobodně tak trochu mimo nalinkovaných kolejí všech okolo, můžem začít třeba na Islandu, v Asii, resp. kdekoli jinde, a předtím samozřejmě někde v domovině:). Pište prosím na mail nebo FB (Jan Flos nebo podle mailu), protože jsem lajdák a i když to tak nevypadá, nebaví mě trávit každé odpoledne listováním na hedvábce;)

Honza, 29 let, původně z HK, momentálně do jara v Rakouských Alpách !!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: