Spolucestování Evropa

Island – červenec 2016

Martin

Ahoj, hledáme 1-2 pohodové lidi do auta. Datum cca 10-25.7. Zatím jsme dva kámoši (27,30 let). Takže nejlépe někoho podobného věku. Plán je objet celý island včetně SZ fjordů, nějaké hiky a výlety do středu ostrova. Pokud to pujde i mimo top turistická místa, kde nebude moc lidí. Spaní v kempech nebo na divoko (stan/auto). Prostě lowcost. Letenky ještě nemáme. Možný sraz v Praze.
Díky
Martin

Zkušenosti čtenářů

Katka

Ahoj. Jsem holka, která miluje cestování a Island je jedno z míst světa, které mě moc láká. Je mi 27 a doufám, že bych mohla při cestě stíhat 🙂 Nevadí mi spaní na divoko, stopování, chození. Jsem řidič, takže bych mohla klidně vystřídat.
Pokud byste měli volno a zájem, tak můj email je [email protected]
Díky
Katka

Monika

Ahoj, líbí se mi váš plán, také bych se ráda podívala na Island, je mi 24 let. Jestli ještě někoho hledáte, ozvěte se na [email protected].
Díky

Katka

ahoj, pokud na Islandu ještě nejste:) a termín se vám nějakou náhodou posunul, tak bych moc chtěla jet! kdyžtak mail [email protected]

Radka

Ahoj,
chcela by som ist koncom augusta pripadne v septembri na 3 tyzdne na Island. Ma niekto podobny plan? Moj email je [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: