Spolucestování Asie/ Australie

okruzni cesta JV asii 2014/15

karel

ahoj, planuji cestu pres JV asii od poloviny prosince do zacatku unora. Bud vietnam, laos, kambodza, trochu thajsko a barma, nebo jizne misto barmy pres malajsii do indonesie. ma nekdo zajem, prip. i jen cast cesty?

Zkušenosti čtenářů

Ruru

To je za tak krátkou dobu nesmysl.

karel
Ruru:

diky za pozitivni zpetnou vazbu.

Celsia

Karle, Ruru má pravdu. Na tak krátkou dobu bych si vybrala jednu, maximálně dvě sousedící země.

Ruru

Ono je to těžký. Ať si každý cestuje, jak chce a jak ho to baví. Ale je mi těch lidí líto, když si přečtu, že mají např. 3 týdny a v plánu projet projet x zemí. Nepoznají NIC. Včera jsem zase mluvila s paní, která hrdě prohlásila, že byla na Bali. Byla, ale ani nevěděla, kde je Ubud. Přiletěla tam, domluvený předem bydlení u Čechů v Kutě, odkud chudinka ani nevylezla. Na dotaz, jestli jí chutnalo indonéské jídlo mi řekla, že se bála ho jíst, tak si každý den kupovala kuřecí prso a vařila si ho v balené vodě. Zdánlivě dvě jiné situace, ale ve finále pro mne podobné – nebudou vědět nikdo nic. Tak proto Karlovi, který se cítí dotčený – nebylo to myšleno proti tobě špatně, ale já bych si fakt nechala jeden, dva státy, jak píše i Celsia a víc toho poznáš, vstřebáš, podotýkám „podle mne“ je to zajímavější.

Karel
Ruru:

no v tom pripade ok. jinak v thajsku, laosu a kambodzi uz jsem byl, ted chci hlavne vietnam a nejake resty laos/kambodza a pak nejspis zkusim kousek indonesie. to co jsem napsal neznamena ze bych chtel projet kompletne vsechny zeme.

Martin
Karel:

Ahoj Karle ja budu ve Vietnamu a akoli od 27.11-30.1 neni problem protahnout taky jsem premejslel o indonesii kdyztak se ozvi [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: