Covid, zdraví a bezpečnost

7. 9. KANADA se dnes otevírá očkovaným turistům! Pro vstup je dále potřeba: negativní PCR před příletem a vyplnění příjezdového formuláře ArriveCAN, kam je nutné nahrát dokumenty o očkování.

16. 8. Kanada bude vyžadovat, aby všichni cestující v letecké dopravě byli očkováni proti COVID-19. A to nejpozději do konce října. Společnost Air Canada toto rozhodnutí podporuje. Cestující, kteří poletí s Air Canada a budou v Kanadě na tranzitu budou muset mít očkování.

20. 7. Pokud domácí epidemiologická situace zůstane příznivá, 7. září 2021 Kanada otevře hranice všem plně očkovaným cestujícím, kteří absolvovali kompletní očkování vakcínou schválenou kanadskou vládou nejméně 14 dní před vstupem do Kanady a kteří splňují specifické vstupní požadavky.

19. 7. Až se země opět otevře turistům, budou moci do země vstoupit nejprve pouze očkovaní cestující. Očkovaní cestující už teď nemusí podstupovat 14 denní karanténu. Musí ale mít negativní test před odletem a po příletu. Vstup pro zahraniční turisty, ale stále zůstává zakázán.

15. 3. Je nutná 14-ti denní karanténa, negativní test (ne starší 72 hodin) a stažení aplikace ArriveCan. Země je ale pro turistiku nadále uzavřená. Tranzit: možný bez testu a bez opuštění letiště.

13.10.2020 Podle aktuálních informací je do konce října je Kanada cestovatelům uzavřena.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: