Covid, zdraví a bezpečnost

9. 7. Mauricius se znovu otevírá zahraničním turistům a u této příležitosti obnovují aerolinky Emirates své lety do tohoto oblíbeného letoviska v Indickém oceánu. Od 15. července nabídne Emirates dva lety týdně, od 1. srpna nasadí své ikonické letadlo Emirates A380, aby uspokojila poptávku na trhu. Plně očkovaní cestovatelé si mohou užít dovolenou ve schválených bezpečných resortech po celém ostrově. 

14. 6. Ostrov se bude od července otevírat pro turisty, a to prostřednictvím dvou fází, které budou probíhat od července do října. Od 15. července do 30. září mohou na ostrov vstoupit pouze očkovaní turisté. Musí se ubytovat v jednom z certifikovaných hotelů a zůstat v něm 14 dní (využívat mohou pláž a veškeré vybavení hotelu). V den příletu, 7. a 14. den je nutné podstoupit PCR test a po negativním výsledku po 14. dni je možné začít cestovat po ostrově. Od října je pro očkované turisty ostrov plně otevřen, je nutné jen prokázat se negativním testem ne starším 72 hodin. Neočkovaní mohou od října navštívit ostrov také, musí však prvních 14 dní strávit na pouze na hotelovém pokoji, podstoupit 1., 7. a 14. den test a poté je možné cestovat po ostrově.

16.10.2020 Umožňuje cestovatelům vstup po předložení testu ne staršího než 7 dní. Dále je nutné podstoupení dalšího testu a 14-ti denní karanténa v předem zarezervovaném hotelu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: