ahoj,
se mi tam někde ztratilo .cz :/...ale jinak můj email je [email protected] Termínově by to byl určitě červenec, takže zhruba dva tejdny v červenci. Zatim si nechávám ještě čas na upřesnění, podle toho, jak by kdo mohl, ale do konce května budu muset konkrétní dva tejdny nahlásit v práci. Jinak zatim to vypadá na to Španělsko případně Portugalsko, ale záleží na tom, jak se shodneme. Kdyžtak bližší info tedy na tom mailu ;)
Pavel
ahoj, přemýšlím o podobně akci na léto, s tím, že bych se rád podíval do Alp, Švýcarska, Francie. Itálii bych klidně též navštívil, možná bych to spojil vlak + cyklo. Možnost vykoupání by určitě byla, máš email?
Hledám nějakou pohodovou parťačku kolem 30ti let, která taky ráda cestuje a nemá s kým.. vyrazím ráda na nějakou poznávačku po Evropě, láká mě Madeira nebo Sardinie nebo cokoliv jiného a taky bych ráda nejlépe v červnu někam k moři, ideální by bylo Řecko na 2 týdny ;)
ahoj, jaké přepokládáte náklady, pokud by to bylo "busíkem"?
Ahoj, zrovna laciné to bohužel není, ceny trajektu se můžeš dobrat na stránkách www.smyrilline.com. Pak už zbývá jen benzín a nějaké to jídlo a pití.
Když bys to chtěl přesněji vyčíslené, napiš nám prosím na mail. Díky.
Adam a Klára
Ahoj, v nejbližší době (maximálně začátek června) se chystám v rámci výzkumu ve své diplomové práci do tzv. českého Banátu. Cestu podniknu tak jako tak, ale ve dvou a více lidech se to lépe táhne :) Hodlám jet vlakem či autobusem, pokud jsi společenský/á a láká tě navštívit tuto oblast, můžeme jet spolu. S pozdravem Tomáš :)