Ahoj, promin, napsala jsem ho spatne :(..a odkud jsi? Jestli jsi z Prahy, muzem se sejit a probrat to osobne. Jinak ty asi vyuzivas te akce na letenky od flydubai, ze?
chtela bych tu letenku koupit behem pristiho tydne, jestli se domluvime :)..jinak ten mail je [email protected],
Ahoj, od 23.4. budu v Indonesii, planuju Borneo cca. 4 dny a dal se uvidi.Letenku zpět mam 7.5.2015. Kdyby se někdo našel kdo by se přidal tak to bude fajn :)
Ahoj, Indonésii v dubnu bych dal rád, volno mám 10.4.-3.5. Plán pochopitelně po domluvě, ale pohodově, nechtěl bych se honit od jedné památky k druhé, spíš užívat cestu, lidi, okolí...