Ahoj Dane a Ladak by te nelakal ? Budu tam v te dobe. Marci
Ahoj všichni, je mi 18 let a jsem z Hradce Králové!
Už dlouho chci podniknout něco pořádnýho a jelikož miluju hory a dobrodružství rozhodl jsem se právě pro toto..Láká mě Gruzie a stopem! Hledám 1-2 lidi k sobě..nejlépe blízko věkem a pokud možno nějaké zkušenosti, já sám zkušenosti nemám, ale umím výborně anglicky, což přinejmenším na cestě Evropou pomůže!
Ahoj, jedeme s přítelem /28, 36) v termínu 19.1. - 10.2. a rádi bysme našli nějaké fajn spolucestující. Loni nás bylo 5 a zábavy bylo mnohem více [email protected]
Ahoj s kamarádem (23,23) se chystáme do thajska cca 19.1. na 2-3 měsíce. Konkrétně do Chiang Mai. On tam bude trénovat, já bych rád uvítal nějakou společnost a podnikal výlety po okolí i po celém thajsku.
email: [email protected]