Ahoj Matěji, momentálně nejsem na Bali...ale můžu ti zajistit potápěčské kurzy v Padang Bai a nebo v Sanuru. A na výstup na Gunung Agung budeš potřebovat průvodce...taky ti ho můžu zajistit za poloviční cenu. Nejlépe je tam jít v noci...cca start v 11pm...vyšlapeš tam na východ slunce...je to sice docela fuška...ale ten východ slunce je nádhera!!! Jsou dvě možné cesty nahoru...z Pury Besakih a nebo z Pasar Agung. Od Pury Besakih je to delší i náročnější. Jinak minulí rok tam chtěli průvodci až 700 tisíc rupii za skupinku. To je asi 1400 Kč ,) Jinak Tulamben má jednu specializaci a to vrak přepravní lodi USS Liberty z 2 světové války...kterou torpedovala japonská ponorka. Leží kousek od pobřeží v hloubce okolo 20m...takže velice snadné potápění...jdeš do vody z břehu...ale je tam i hezká korálová stěna...na opačné straně než je vrak.
tak pokud budeš mít zájem...napiš mi e.mail
[email protected]
Dobréj, jak byly akční ceny na letenky tak se rozhodl vyrazit letos na Filipíny. Letenky mám sólo, pokud je tam někdo ve stejným termínu tak se rád na část cesty někde přidám ;-)
15.6.-9.6., ze zač. okolí Manily a Bicol/ Visayas a ke konci se přesunout na jih alá Bohol, Camiguin, Cebu, Negros.
Následuje krátká otočka do Malajsie 9.-20.6. (Singapore - pevninská část- Kuala Lumpur)
A na závěr valím na trochu "pláží" na Filipíny na Palawan (22.6. - 30.6.)
Pokud někdo bude v podobný oblasti v podobným termínu, tak se rád připojím na nějakou chvilku ;-) na FB jsem pavel.bartos.77 (pro jednodušší komunikaci)
Dobréj, jak byly akční ceny na letenky tak se rozhodl vyrazit letos na Filipíny. Letenky mám sólo, pokud je tam někdo ve stejným termínu tak se rád na část cesty někde přidám ;-)
15.6.-9.6., ze zač. okolí Manily a Bicol/ Visayas a ke konci se přesunout na jih alá Bohol, Camiguin, Cebu, Negros.
Následuje krátká otočka do Malajsie 9.-20.6. (Singapore - pevninská část- Kuala Lumpur)
A na závěr valím na trochu "pláží" na Filipíny na Palawan (22.6. - 30.6.)
Pokud někdo bude v podobný oblasti v podobným termínu, tak se rád připojím na nějakou chvilku ;-) na FB jsem pavel.bartos.77 (pro jednodušší komunikaci)
Kdyby se tam někdo toulal (třeba Peking, Guilin), můžeme zajít na čaj :-)
ahoj,letos v zime mame v planu mimo jine taky Sulawesi,ale budem tam mesic a tak tak me vychazi jen jih s Togianama.Myslim ze š tydny je o nicem snazit se projet celej ostrov.tady mas plavby na togiany z Ampany a Gorontala
http://www.waleakodi.com/Schedule.html
Ahojky,
zní to zajímavě! Ten čas mi sedí..měla jsem jet původně do austrálie,ale kamarádka mi to odvolala a už mám letenku,ale asi to stornuji..tohle by šloo;) Nejsi náhodou z Prahy,že bychom se rovnou potkaly? Peta
Nebude nekdo v Uzbekistanu ci Tadzikistanu v v pulce cervna? Planuji asi 10dni od 12ho do 21ho cestovat v regionu, zacinam v Tashkentu. Nejspis z TAshkentu dolu do Tadzkistanu a pote mozna zpet do UZV samarkand a dal na zapad, nakonec prelet zpet to tashkentu, odkud se budu vracet. JSem ale celkem flexibilni. Rad pocestuji ve spolecnosti, pokud by se nekdo nasel. Honza