Ahoj Vsem.
Hledaji se fajn lide do USA. Odlet 30.6 do SD a zpet z L.A. 24.7. V planu jsou Rushmore, Yellowstone, Arches, $ corners, Monumet Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Area 51, Death Valey, Yosemite, San Francisco, L.A.
Pridejte se. nebo pokud muzete dodat nejake info budem radi. Preci jenou vse se v knihach najit neda:)
Prejem vsem pohodovy den
Danny a spol.
cao no mozna bych se pridal...jeste nevim jake budu mit plany v tu dobu ale urcite bych vyrazil stejnou trasu..mam cely srpen volno v praci.auto mam a jel bych z toronta nalozil bych vas v new yorku a chci taky procestovat pobrezi az do miami.slozily by jsme se na benal vyslo by to levne..posli email a domluvime se..
Ahoj,
promin drive jsem se sem nedostala. Tohle urcite stoji za poradne zamysleni. Napis pls na mail [email protected] :)
ahoj Katy e mail je [email protected] Plánuju to tam tak nejmíň na tři měsíce až půl roku podle financí.
Ještě sháním cenově příznivou letenku a řeším očkování.
ahoj Katy e mail je [email protected] Plánuju to tam tak nejmíň na tři měsíce až půl roku podle financí.
Ještě sháním cenově příznivou letenku a řeším očkování.
Ahoj, najde se někdo, kdo bude v Peru cca od 8.6. do 23.6. a má v plánu trekovat? Odjíždím tam pracovat a poté bych rád vyrazil na 14 dní do hor. Loni jsem navštívil oblast Huascaránu a letos bych rád na Huayhuash (okruh) nebo do Arequipy na El Misti a treky v okolí (kaňony s kondory). Pokud by se chtěl někdo přidat neváhejte se ozvat - rád se dohodnu i na něčem jiném. Je mi 32, zkušenosti mám, chodím po svých a bez průvodců :) Jedno místo ve stanu mohu poskytnout. Jirka
ahoj Milane. Potřebuju se dostat do Oklahomy, případně Jižní Dakoty, Nebrasky, Texasu, Colorada nebo Kansasu. Ale nejraději do Oklahomy. To ale pochybuju, že by někdo letěl zrovna tam, tak v tomhle bych se zkusila přispůsobit. Myslím, že by neměl být problém se tam dostat i třeba z Atlanty, Chicaga, New Yorku atd. Akorát s tím časem jsem zjistila že to bude horší, asi nebudu moct v první polovině července. jinak je mi to celkem jedno. Kdyžtak mi napiš na mail. díky
Kam přesně letíš??? Amerika je široký pojem???
Ahoj, hledám pohlednou a fajn holku z Brna a blízkého okolí, 27 - 35, která by měla stejný zájem jako já a tedy vycestovat v létě do USA apod. a také se mnou strávila léto a třeba nejen to (cestování, moto výlety, závody, sport dovolenou, kola in-line, kino a pod.) v případě vzájemných sympatií i vztah. P.S.: já z Brna
ahoj Mary, napiš prosim na můj mail [email protected]
díky Petra
A ty by jsi chtěl tenhle přejezd uskutečnit ještě letos? Koukal jsem přibližně na trasu a myslím, že je to velice zajímavý nápad. Pokud by se nás domluvilo víc lidí, klidně bych vyrazil. Kdyby jsi měl zájem se o tom pobavit víc, dej mi prosím vědět.
A ty by jsi chtěl tenhle přejezd uskutečnit ještě letos? Koukal jsem přibližně na trasu a myslím, že je to velice zajímavý nápad. Pokud by se nás domluvilo víc lidí, klidně bych vyrazil. Kdyby jsi měl zájem se o tom pobavit víc, dej mi prosím vědět.
AHOJ,
mám, velikou prosbu, každým rokem sem zabrousím a hledám hodné lidičky, kteří by poslali pohled mojí dcerce ze vzdálených míst. Mohla bych prosit? Ráda zaplatím. Když tak písni na [email protected]
Předem děkuji
Jen ještě ohledně cesty do Brazílie připojuju kontaktní mail [email protected].