HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ USA

Dalibor

Ahoj,
jsme dva studenti, kteří plánujou projet západ USA. Plán je prozatím takový: jedeme již před 19.7 do San Francisca a tam budeme na 3 týdny v jazykové škole, potom, to znamená cca 7.8.2010 máme v plánu si půjčit auto. Od tohoto termínu bychom hledali někoho kdo by se přidal. Chtěli bychom jet jižním směrem do Los Angeles, potom San Diego a zavítat bychom chtěli i do Mexika. Potom bychom se vydali východním směrem do Grand Canyon, Munument Valley, a dalších porohuhodných míst Ameriky. Následně přes Las Vegas, národní park Yosemite a zpět do San Francisca a odlet domů. Návrat do San Francisca je plánován někdy kolem 22.8. Odlet potom zřejmě některý všední den kvůli nižším cenám letenek.
Hledáme někoho kdo by chtěl celou cestu projet s námi. Chceme vidět národní parky a přírodu západu USA ale zároveň se chceme zastavit ve městech a užit si zábavy v tamnějších klubech. Proto by bylo vhodné, aby se přidal někdo i kdo se rád baví. Podrobnější info sdělím po emailu.
S pozdravem Dalibor

PS: pro představu co všechno je možné vidět:
http://cestovani.idnes.cz/zapad-usa-pro-kazdeho-neco-09b-/exotika.asp?c=A090221_142451_exotika_abr

Zkušenosti čtenářů

rudo

zdar. Ja som v SF do 31.7. Ak tu budete cez vikendy robit nejake vylety, tak by som sa pridal. Na dlhsiu cestu ale nemozem.

Cize take vikendy ako Lake Tahoe, Yosemite, Death Valley, Nappa, …
rudo

Dalibor
rudo:

Cau. Zatím nevím jak to bude s výlety přes školu co tam budeme mít. Zatím jsme počítali s tím, že ty 3 týdny budeme v SF. Každopádně kdybys chtlě zajít s krajany na pivo dej vedět.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: