Ahoj. Dneska jsem dorazill do Mendozy. Budu tu minimálně tři týdny, možná měsíc. Přijel jsem sám stopem. Budu tu dělal trerky po okolí s výstupy. Hodně se mi líbí vulkán Maipo a pak rozhodně pújdu do pohoří Cordón del plata na Cerro plata nebo Vallecitos. Když to půjde hodně dobře, uvažuji i o Aconcague. Pokud se tu vyskytuje někdo podobný kdo by šel raději ve dvou, či nějaká skupina jejíž plány se alespon častečně překrývaji s mými budu rád když se mi ozvete na [email protected] Fyzičku mám dobrou a zkušenosti z hor nad pět tisíc mám taky, rozhodně bych nikoho nezdržoval.
Reaguji na Váš podnět asi zbytečně, protože kromě kromě termínu - přelom srpna a září 2016 nesplňujeme zřejmě žádný Váš požadavek.
- místo - píšete Peru, my bychom rádi i Bolívii a popř. i kousek Chile
- věk - také nesplňujeme - jsme osmičlenná skupinka 18 - 57 let
- co navštívit - také nesplňujeme - my bychom rádi viděli i nejnavštěvovanější místa, protože většina z nás tam už znovu nepojede
- co nejvíc vidět za co nejmíň peněz - na tomto bychom se shodli, ale obávám se, že i zde si každý představujeme něco trochu jiného.
Kdybyste přece jen našly něco, co by mohlo naše dvě skupinky spojovat, tak se prosím ozvěte na [email protected]
Zdravím zo Slovenska, radi by sme sa pridali dvaja manželia 45, možno syn a dcéra (16,23r.), záleží to od termínu cesty. Deti ovládajú španielčinu, my žiaľ len základy angličtiny. Nemáme problém cestovať aj z Čiech, príp. by sme sa dohodli na termíne a stretli sa napr. v Lime. Termínu sa prispôsobíme, aj keď sme mali v pláne cestovať skôr na jar, keď je tam teplejšie. V prípade, že pôjdeme s deťmi je leto výhodnejšie. Radi by sme videli Machu Picchu a Cuzco, inak sa potešíme aj "menšinovým žánrom", kde sa nepohybuje toľko turistov. Môj mail [email protected]
stále aktuální :-)
Ahoj Vojto,
letos bych ráda vyrazila do JA (Peru/Chile/Ekvádor..?), a to nejlíp v rozmezí červenec až září. Mám cca 20 dní na cestu a úplně se mi kvůli bezpečnosti samotný nechce (ale pojedu tak jako tak ;)) Je mi 26, mám ráda přírodu, lidi se smyslem pro humor a pivo B-) Kdyztak pis na [email protected]