Zdravím stejně podobný nadšence, jako jsem já - > cestování, poznávání, užívání si a vydělání si na to všechno :))
Nedávno jsem se vrátila z mojí poslední cesty, jsem v ČR nějakej ten měsíc a už zase cejtím, že by to chtělo změnit místo pobytu...bohužel nevím kde, co, kdy, jak, kam a možná i s kým :)) ...ehm pořád čučím na různý stránky, ale já ti nevím, nic nenacházím...Proto vás prosím o info, o vyzkoušených pracech, státech, světadílů atd. kde se vám líbilo, co jste tam dělali, třeba i to jak jste se tam dostali .)) Po nikom nechci, aby mi přinesl pod nos připravenou práci a na mě aby bylo jen koupit letenku...Nečekám, že mi něco spadne do klína jak většina lidí kolem mě, bohužel !!
Kdyby kdokoli, cokoli, pište na mejla: [email protected]
Zajimava nabidka, muzete mi poslat podrobnejsi informace?
Dekuji, JJ
Ahoj
Chtěli bychom si s kamarádem na léto vyrazit na nějakou brigádu v zahraničí,je celkem jedno o jakou zemi se jedná,máme k dispozici prostorné a pohodlné auto pro 6 osob.Pokud by někdo z vás měl nějaký ověřený kontakt nebo informaci tak mne prosím kontaktujte a nějak se dohodneme.Děkuji předem za vaše odpovědi :-)
[email protected]
dobry den chci se zeptat jestli nemate nejake adresy a letni brigadu na sber ovoce spanelsko nebo italie dekuji za odpoved Roman
[email protected]
Ahoj, taky bych ráda, ale nakonec jsem se rozhodla jet pres student agency. Ale pokud bys mel nejake kontatky, tak budu rada za kazde info.
diky Lenka
Pavel Dobrý den velice rád bych pracoval v Norsku.
Mám zájem o práci v oblasti práce na farmě,pomocné práce v jakémkoliv oboru.
Rád se připojím i k nějáké partě.
Pocházím z Českého Krumlova. (email : [email protected]
Na jakékoliv informace a dotazy odpovím emailem. Díky moc...