Taky bych potřebovala vědět stejný info.Velmi to láká mě i přítele :-)
Hledáme lekare /Nemecko/, diplomovane zdravotní sestry nebo pečovatelky /Nürnberg, Dortmund, Bayern /, pracovniky IT /Bayern /, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/
Hledáme malire / München /a pracovnika na svařování MIG / MAG /Nürnberg/, nutna znalost němčiny.Uchazeci u nás nic neplatí, není to zádná Zeitarbeit,kontakt mozno i v cestine na [email protected]
http://ihrag.de/jobs/
ano my podáváme
Poté co z nás agentura vytáhla 260 éček a nic se nedělo jsme podali trestní oznámení.Po asi 3. měsících nám došla odpověď z prokuratury Bratislava že se vlastně nic nestalo a že zmiňovaná částka je za poradenské skužby a ne za sprostředkování práce. Jsou to lumpi a dejte si na ně všichni pozor.
KAZDOPADNE MIT ASPON NEJAKE PENIZE , DO LSOVINSKA SE DA SJET AUTOBUSEM ZA 980 KC.
COZ NENI MOC. PAK 3 TISICE NA PREZITI NEMAM ZAPOTREBI SE TAM PREZRAVAT,TAM TI AJ DAJ SAMI VOD SEBE .NECO IS TAM TREBA NAJDEM POKUD BY SE TI TAM ZALIBILO . ZAPRVE MENTALITA JE TAM LIDI UPLNE ROZDILNA . NENAZRANOST LIDI TAM NEJAK NEPADA DO KONTEXTU MENTALITY VJETSINY ČECHU . PENIZE A PENIZE JEN TO JE NEJPODSTATNEJSI VETSINY . ZBYTEK JE NEZAJIMA . COZ TENTO POHLED JA NEMAM PRO MEN JE DULEZITEJSI KRASA LASKA STESTI A PREDEVSIM VYCHUTNAVAT TU KRASU. CESKO M IRPIJDE JAK TOVARNA NA TOVARNE . TAM JE TO JINY.
čus Tony .........odkud se z Čech jezdi do slovinska za 980 kč ? vsude jsem nasel jen vlaky za 3 litry apodobne ...chci jet z Pardubic na Bled a Bohinj ....prosim porad jak se tam dostat co nejlevneji ........predem dik .
Ahoj,hledám spolucestující/kamarádku za prací do UK.Já 24 let.Chci si tam najít práci a bydlení a ráda bych jela s někým,kdo má podobné plány.Nechci jet sama,protože vím,že začátky nejsou jednoduché.Plánuji odjet cca do 2 měsíců (květen-červen)a na delší dobu.Záleží,jak se vše bude vyvíjet.Věřím,že ve dvou je to snažší.Prosím pouze vážní zájemci.Pište na můj email:[email protected]
Přeji krásný den:-)
only woman? dalsi cobolska lesba? OMG uz ne!
Zdravím a prosím o pomoc.Hledám nějakou šikovnou práci v cizině i pro mou přítelkyní pořadí me prosím někdo nebo doporučí?mám takovej menší problém neumím žádný jazyk ale chtěl bych se ho naučit tam to asi budu muset dík moc za řady.mám papíry na vše kromě autobusu.mám ještě vzv a kolovy nakladac.děkuji a odpovědi Tomáš f.