Za šamany do Ekvádoru, Miloš Matula

Deštné pralesy Amazonie patří mezi největší bohatství naší planety. Jsou plícemi naší Země a domovem více než čtvrtiny všech rostlinných a živočišných druhů. A jsou také jedním z posledních domovů lidí, kteří dokážou žít v těsném spojení s přírodou. Evropanům je v posledních letech jako boží dar poskytnuta možnost uzdravení díky pokladům, které nabízí peruánská […]

Datum
3. 4. 2023
Čas začátku
18:30:00
Typ
Přednáška
Místo konání Klub cestovatelů - Masarykovo nábřeží 22
Kraj Praha

Deštné pralesy Amazonie patří mezi největší bohatství naší planety. Jsou plícemi naší Země a domovem více než čtvrtiny všech rostlinných a živočišných druhů. A jsou také jedním z posledních domovů lidí, kteří dokážou žít v těsném spojení s přírodou.

Evropanům je v posledních letech jako boží dar poskytnuta možnost uzdravení díky pokladům, které nabízí peruánská džungle a jeho šamani.

Amazonie je medicína, Amazonie je les. Tam žije Spirit (Duch), žijí tam energetické bytosti. A pokud tam někdo vstoupí s respektem a vědomě, může se léčit. Každá rostlina, která v pralese existuje, může léčit několik různých nemocí.

Vstupenky – doporučujeme koupit online (159 Kč), na místě 200 Kč

Miloš Matula

dnes je především spisovatelem, žurnalistou, duchovním učitelem, koučem, terapeutem, cestovatelem a badatelem. Dlouhá léta se zabývá alternativní medicínou, spiritualitou a meditací. Od útlého věku se zajímá o starověký Egypt. Jeho láska k této starověké civilizaci a všemu, co je s ní spjato, vyústila v knize Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce, kde shrnul své více jak pětadvacetileté bádání, a která vyšla v roce 2010. 

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: