Trénink na Beskydskou sedmičku, Roman Bartoň

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si dali Beskydskou Sedmičku nebo podobný závod? Máte strach z toho, jestli to zvládnete a jestli se zaregistrovat? Nebo Vás třeba jen zajímá, jak to na takové akci vypadá?

Datum
5. 11. 2023
Typ
Přednáška - seriál o běhu
Trénink na Beskydskou sedmičku, Roman Bartoň
Místo konání KnihyNaHory.cz
Kraj Praha

Život nám přináší různé zkoušky a příležitosti, některé jsou malé, jiné větší a občas i extrémní. Třeba takovou Beskydskou Sedmičku. Jak se na ně připravit, nastavit a naladit a jde to vůbec? Dobrá zpráva je, že to jde. Chce to „jen“ VÍRU, TRPĚLIVOST, VYTRVALOST A TOUHU!

Pokud Vás zajímá, jak na to, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti z přípravy a průběhu Beskydské Sedmičky, kterou jsem letos absolvoval poprvé a v čase 22.37 hodin.

O čem budeme besedovat…

  • o fascinující atmosféře od startu až do cíle
  • o přípravě, kondici a tréninku
  • o mentálním naladění
  • o vybavení, jídle a pitném režimu
  • o cílech  a jak se z toho nepos….
  • prostě o B7 a její jedinečnosti

Jestli čekáte na tu správnou dobu, tak ta je právě teď, žádná lepší nebude.

Roman Bartoň
Jsem amatérský běžec a vášnivý zdolávač jakýchkoliv kopců, kopek a kopečků, za mlada jsem vrcholově hrál volejbal, věnoval jsem se trénování, jsem instruktor lyžování a v 53 letech jsem absolvoval poprvé Beskydskou Sedmičku, 100 kilometrovou bláznovinu s převýšením 5,5 km, a to bez nějaké velké speciální přípravy, na kterou nebyl čas. Prostě „Co zvládne hlava, zvládne i tělo!„.

Vstupenky – doporučujeme koupit online (189 Kč), na místě 200 Kč.

VSTUPENKY kup včas a výhodněji ON-LINE, na místě jsou dražší na eshopu k vstupenkám můžeš přihodit i mapu nebo průvodce.
Dej si drink nebo něco malého k zakousnutí na baru, na přednášce můžeš konzumovat.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: