Tomáš Kůdela – Expediční jachting

Oceán, plachetnice zmítající se ve vlnách a zenový rytmus dne a noci. Osm členů posádky a jedno mimino na cestě na Kapverdy. Lidé, kteří byli poprvé v životě na moři a poznali, jaké to je ušetřit spoustu zásob nebo několik dní nesundat z nohou holínky. Co je vlastně expediční jachting? A musíme kvůli němu do […]

Datum
3. 2. 2022
Čas začátku
6:30
Typ
Přednáška
Místo konání Klub cestovatelů Praha

Oceán, plachetnice zmítající se ve vlnách a zenový rytmus dne a noci. Osm členů posádky a jedno mimino na cestě na Kapverdy. Lidé, kteří byli poprvé v životě na moři a poznali, jaké to je ušetřit spoustu zásob nebo několik dní nesundat z nohou holínky.

Co je vlastně expediční jachting? A musíme kvůli němu do Afriky? Opravdu jde plout i s malými dětmi? Na tyto a mnohé další otázky Vám odpoví jachtařský instruktor a dobrodruh Tomáš Kůdela, se kterým se mimo jiné podíváte na výbuch sopky nebo si z bezprostřední blízkosti prohlédnete velrybu. Více informací o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz.

Kdo nemá odvahu rovnou zakusit jachting s trochou adrenalinu na vlastní kůži, ale zajímalo by ho, jak se na jachtě cestuje a vlastně i žije, jak se lidé cítí, když nemají pevnou půdu pod nohama, může ve čtvrtek 3. února v 18:30 v Klubu cestovatelů Praha navštívit Tomášovu přednášku. Vstupné je 100 korun. Adresa na předprodej: https://eshop.svetbehu.cz/produkt/prednasky-v-klubu-cestovatelu/?fbclid=IwAR0H5bAXB3RQtsSQ2QwZk7SU2ff3kvYUS4mTYRzlq5mhZPuCkkEuJGnjbxE

Malou ochutnávku najdete na www.tomaskudela.cz/prednasky_anotace.php#expedicni

Adresa: Masarykovo nábřeží 22, Nové Město, 110 00 Praha

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na  www.tomaskudela.cz.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: