Prevence a léčba běžeckých zranění, Mgr. Dagmar Lisá

Jak se vyhnout nejčastějším běžeckých zraněním? Co můžete udělat pro to, abyste běhali dlouho a zdravě? Úvod do běžeckých zranění a tipy, jak jim předcházet z pohledu fyzioterapeutky.

Datum
21. 11. 2023
Čas začátku
18:30:00
Typ
Přednáška - seriál o běhu
Prevence a léčba běžeckých zranění, Mgr. Dagmar Lisá
Místo konání Klub cestovatelů Praha
Kraj Praha

Přednáška bude zaměřena na nejčastější běžecké problémy z pohledu fyzioterapie a jak jim jednoduše a efektivně předcházet. Zejména tedy o postavení nohou, kolen, prstů u nohou a středu těla. Na konci přednášky bude prostor na dotazy. V rámci přednášky dojde i na jednoduché praktické ukázky.

Mgr. Dagmar Lisá je přední fyzioterapeutka specializovaná na sportovce. Od roku 2011 provozuje soukromou fyzioterapeutickou kliniku Be Balanced. Absolventka magisterského studia fyzioterapie na 2. LF UK pod vedením Prof. Pavla Koláře, PhD. Mimo jiné také působila v Centru pohybové medicíny Prof. Koláře na Chodově, kde získala cenné zkušenosti nejen s vrcholovými sportovci, ale také se vzdělávala v nejmodernějších přístupech ve fyzioterapii.
V roce 2011 založila nestátní zdravotnické zařízení rehabilitace Be Balanced s.r.o. na Praze 6, které se rozrostlo do centra komplexní péče a stará se o děti i dospělé. Pro sportovce nabízí specifickou sportovní léčbu, analýzu běhu, tréninky a skupinové lekce. Také poskytuje služby v oblasti funkční medicíny, výživy, psychoterapie a pořádá osvětové semináře a přednášky.

Vstupenky ZDE – doporučujeme koupit online s předstihem

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: