HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

ONLINE PŘEDNÁŠKA: Barbora Masaříková a Forest Trenz: Život v dodávce: Náš příběh

Datum
8. 12. 2020
Čas začátku
18:30
Typ
Promítání
Místo konání Café Práh a online
Organizátor CK KUDRNA

Promítání a křest knihy Život v dodávce
Jsme Forest a Barbora. Od chvíle, kdy jsme se seznámili, snili jsme o radikální změně životního stylu. O cestování, dobrodružství, nezávislosti a svobodě.
Prodali jsme většinu majetku a nechali si jen to potřebné. Za úspory jsme koupili dvacet let starou dodávku a rok pracovali na přestavbě na plně vybavený domov na kolech.
Vypořádali jsme se s byrokracií a týden před Vánocemi 2018, jen pár měsíců po úspěšném absolvování autoškoly, jsme opustili rodiny, přátele, všechny dosavadní jistoty a spolu se svým psem Samuelem se vydali na cestu do neznáma.

Během roku jsme procestovali přes 13 zemí Evropy a severní Afriky, ujeli desítky tisíc kilometrů, zažili nespočet bizarních i nebezpečných situací, spali v písečné bouři, ubytovali v dodávce Tygra, pracovali v ráji na zemi na kozí farmě v Norsku, ale také uvízli v mrazivém Švédsku, kde se stali mechaniky-amatéry. Zážitky a zkušenosti, které jsme sdíleli na sociálních sítích, se staly inspirací i pro mnoho dalších, kteří se rozhodli probudit a žít své sny.

Přijďte si poslechnout naše povídání a promítání fotografií zakončené křtem knihy, kterou jsme o našem příběhu napsali.

Barbora, Forest & Samuel z Dodynky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: