Maledivy: skutečná podoba tropického ráje, Milada Nox Zemanová

Poznejte pravé Maledivy i bez našetřených statisíců! Bílé pláže, průzračné moře, bohatý podmořský život, tropický ráj, luxus a dovolená v řádu statisíců. Právě tak působí Maledivy na webech cestovních agentur. Skutečnost je ale mnohem pestřejší. Kromě exklusivních resortů s vilami na kůlech se můžete ubytovat i na  tzv. lokálních ostrovech, které nejsou tolik turistické. Ceny […]

Datum
12. 2. 2024
Čas začátku
18:30:00
Typ
Seriál exotické cesty Kam příště s časopisem TRAVEL LIFE
Maledivy: skutečná podoba tropického ráje, Milada Nox Zemanová
Místo konání Klub cestovatelů
Kraj Praha
Organizátor hedvabnastezka.cz

Poznejte pravé Maledivy i bez našetřených statisíců! Bílé pláže, průzračné moře, bohatý podmořský život, tropický ráj, luxus a dovolená v řádu statisíců. Právě tak působí Maledivy na webech cestovních agentur. Skutečnost je ale mnohem pestřejší. Kromě exklusivních resortů s vilami na kůlech se můžete ubytovat i na  tzv. lokálních ostrovech, které nejsou tolik turistické. Ceny na nich jsou výrazně nižší a poznáte, jak skutečně vypadá místní život.


Jak vycestovat na Maledivy a ušetřit, poznat lokální ostrovy, jak to vypadá v resortu, na co si dát pozor, a jak se vyhnout nemilému překvapení, vám prozradím právě v této přednášce. Poradím vám, co navštívit, jaké výlety mají význam, a čeho se naopak vyvarovat. Můžete se těšit na sdílení reálných zážitků, bez příkras, prostě tak, jak jsme je prožili během 1 měsíce, kdy jsme navštívili celkem 5 maledivských ostrovů.

Vstupenky ZDE – doporučujeme koupit online s předstihem.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: