Festival Zažij Nový Zéland

3. ročník festivalu Zažij Nový Zéland se v důsledku aktuální situace odehraje online v rámci programu online festivalu Kolem Světa. I letos bude událost vycházet ze stále oblíbenějších přednášek VisitKiwi.cz, ale nabídne toho mnohem víc.

Datum
1. 3. 2021
Čas začátku
7:30
Typ
Festival
Místo konání ONLINE
Organizátor http://www.visitkiwi.cz/

Tříhodinový program vás zavede na návštěvu země, kterou tak dobře znáte z filmů Pán prstenů a Hobit. Vybrali jsme ty nejlepší přednášející, kteří vám představí Nový Zéland z několika různých úhlů pohledu, poznáte nejen nádhernou krajinu, ale i kulturu nebo historii původních obyvatel.

Festival je určen široké veřejnosti, ale poskytne i aktuální informace o programu Working Holiday.

Přednášející:

  • Tomáš Šapovalov – zakladatel projektu VisitKiwi.cz, autor webu www.whs-zeland.cz a správce největší česko-slovenské facebookové skupiny věnované programu Working Holiday představí nejen Working Holiday program, ale seznámí vás s aktuální situací na Novém Zélandu a přidá perličky ze svého pobytu v této zemi
  • Slávek Král – držitel českého rekordu ve stopování se podělí o své zkušenosti z low-cost cestování po Novém Zélandu, popovídá o širokém spektru prací, které absolvoval.  Společně s Lucií povede diskuzi na téma sólo cestování.
  • Lucie Semanská – představí svou novou knihu Nový Zéland: Daleko na mapě, blízko k srdci, kterou během vysílání pokřtíme. Společně se Slávkem probere problematiku sólo cestování a vzájemně zhodnotí klady a zápory, které s sebou přináší rozdílnost pohlaví při cestování bez doprovodu. 
  • Karel Štěpánek – napadlo by vás sehnat si na Novém Zélandu práci ve strašidelném domě? Karla to napadlo a nejen o této zkušenosti vám poví ve své přednášce.

Vstupenky v předprodeji!

Vstupenky zakoupíte v e-shopu za pouhých 99 korun (rodinná 177 korun),nebo za 399 korun spolu s knihou Lucie Semanské (platí pouze do vyprodání dostupných výtisků)

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: