HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Festival Neznámá země 2021

Nikdy nevymyslíme, co nám nachystá budoucnost…
…to se dá použít i jako leitmotiv letošního jubilejního 25.ročníku festivalu Neznámá Země.

Datum
15. 4. 2021
Datum (do)
30. 4. 2021
Typ
Festival
Místo konání Zlín a Otrokovice
Organizátor Piranhafilm a Statutární město Zlín s podporou města Otrokovice

Nikdy nevymyslíme, co nám nachystá budoucnost…
…to se dá použít i jako leitmotiv letošního jubilejního 25.ročníku festivalu Neznámá Země.

Tématem tohoto roku je začátek naší hymny. Kde domov můj. Víme to? Známe naši zemi? Víme, kým jsme? Stačí zaměnit K za Z a najednou se to celé posouvá – z „bludných cestovatelů a hledačů” se stávají hospodáři s jasnými kořeny. Rozumně sebevědomí lidé s  odpovědností a hrdostí. Mno…neplánujeme měnit naše národní cítění, ale přijde nám, že v současné zvláštní době není od věci připomenout si náš kraj a naše krajany ve světě. Každoročně, dokud to alespoň šlo, k nám přijížděly miliony turistů z celého světa – protože například pro Afričana je naše země stejně exotická, jako pro nás Afrika. Co se tedy podívat na svět i na Česko našima očima?

Projděte si program, připojte se, zavzpomínejte si na cestování nejen po světě – a ideálně naplánujte si nějakou objevnou expedici po té krásné České zemi – ať už po Moravě, Slezsku anebo Čechách…:-)

Všechny body programu si budete moct pustit přímo na webu – na stránce konkrétní události, nebo na Facebooku. My doporučujeme použít Facebook, protože ve spoustě případů budete moci přes komentáře pod videem komunikovat přímo s přednášejícím či zpovídaným. Každý den se navíc bude na Facebooku hrát o knížky z Nakladatelství JOTA, dárkové předměty Prima ZOOM a Srdcaři.cz nebo o filmy a knížky z produkce PiranhaFilm.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: