Cestovatelské kino: Norsko | Edison Filmhub

Blízké setkání s panenskou přírodou! V žebříčku cestovatelů bývá na popředních příčkách a ve své nabídce má takové klenoty, jako málokterá jiná země. Majestátní hory tyčící se nad hlubokými fjordy, zapomenuté rybářské vesnice, romantická města i multikulturní metropole.

Datum
20. 1. 2022
Čas začátku
9:30
Typ
Promítání
Místo konání Jeruzalémská 1321/2, Nové Město, Praha

Vydejte se na daleký sever za polárním kruhem, kde v létě nezapadá slunce a kde v zimě na obloze tančí polární záře. V průvodu cestovatelky Zuzany Čaprnkové nahlédneme do nejkrásnějších koutů Norska, na souostroví Lofoty, na vrcholy hor i na odlehlé mořské útesy. Večer nám představí, co lze v této zemi ochutnat a zažít a své vyprávění okoření o vlastní zkušenosti. 

Vstupenky: bit.ly/CK_Norsko2001

Zuzana Čaprnková
vystudovala fotografii, která je dodnes její velkou vášní. Cestuje na plný úvazek a už několik roků působí jako průvodkyně na dobrodružných zájezdech. V Norsku studovala i působila a procestovala ho celé od Osla až po Nordkapp. Okouzlila ji úchvatná příroda i dobrácká povaha místních, proto se sem nepřestává s láskou vracet. Kromě Skandinávie si vyzkoušela i život v tropech.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: