Alžírsko na vlastní pěst, Anežka Straková a Jan Berounský

Jsme pár dvou kreativních bláznů, kteří si rádi vybírají netypické destinace. Minulý rok to bylo Alžírsko, které nedávno otevřelo své hranice zahraničním turistům. Projeli jsme ho autem bez průvodce, tedy sami na vlastní pěst. Naprosto nás okouzlilo svou atmosférou, autenticitou a srdečností místních. Všechny zážitky a nádherná neobjevená místa jsme shrnuli do této přednášky. Provázet […]

Datum
19. 2. 2024
Čas začátku
18:30:00
Typ
Seriál exotické cesty Kam příště s časopisem TRAVEL LIFE
Alžírsko na vlastní pěst, Anežka Straková a Jan Berounský
Místo konání Klub cestovatelů
Kraj Praha
Organizátor hedvabnastezka.cz

Jsme pár dvou kreativních bláznů, kteří si rádi vybírají netypické destinace. Minulý rok to bylo Alžírsko, které nedávno otevřelo své hranice zahraničním turistům. Projeli jsme ho autem bez průvodce, tedy sami na vlastní pěst. Naprosto nás okouzlilo svou atmosférou, autenticitou a srdečností místních. Všechny zážitky a nádherná neobjevená místa jsme shrnuli do této přednášky. Provázet vás budou Honzovy úžasné záběry z kamery, Anežky malby a fotky z foťáku, který si vyrobila z bagety a další „kvalitní“ materiál. Moc se těšíme, až s vámi znovu objevíme Saharu a pozůstatky říše Římské.

Anežka Straková

Živím se jako filmová architektka, malířka a fotografka. Navrhuji a realizuji scény filmu, tedy místa, kde se příběh odehrává. Vypravila jsem například film Vlastníci nebo obytňák snímku Caravan, který půjde do kin tento rok. Na cesty si vyrábím vlastní foťáky z různých předmětů, které mi přijdou pro danou destinaci typické. Cestování je pro mě bezedným zdrojem inspirace, jak pro práci ve filmu, tak pro malbu i pro životní nadhled. Je to můj antistres.

Jan Berounský Jsem fotograf a kameraman, přes léto mě nejčastěji najdete na svatbách a přes zimu v zahraničí. Je to pro mě relax a zároveň sbírám inspiraci pro svoji práci, která je mým koníčkem stejně jako cestování.

Vstupenky ZDE – doporučujeme koupit online s předstihem.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: