Spolucestování Asie/ Australie

Zpátky na Bali

Michal

Hledám někoho, kdo neřeší o trochu dražší víza a chce si užít tuhle krásnou zemi, možná ještě nějakou chvíli bez davů turistů 😊 Mizím tam tak jako tak… Ale společnost uvítám! Plán : určo min.několik měsíců strávit na Bali a okolních ostrovech.. Mám výhodu, že už to tam znám 😉 přidáš se, napiš a zanech kontakt.

Michal

Zkušenosti čtenářů

Olga

Ahoj Michale, to zní fajn. A kdy mizíš? můžeš napsat víc na olg2(zav.)seznam.cz. Díky O

Olga
Helena

Ahoj, mozna jsi uz pryc, ale ja bych vyrazila az po te dobe covidove az leden 2022. Kdyztak se ozvi. Helena

P.
Helena:

Ha ha, leden 22 bude po době covidové… Naopak v Evropě bude situace s velkou pravděpodobností horší než letošní podzim (i když výrazně lepší než o rok dřív), což se jistě promítne i do ochoty přijímat turisty z Evropy, i kdyby se Indonésie na přelomu roku otevřela pro cestování. Pokud na tom bude Indonésie v lednu dobře z hlediska šíření covidu a stihnou urychlit očkování aspoň někde, budou zřejmě i nadále opatrní.
Aktuálně cestovat do Indonésie nejde. Cituju z webu:
Unfortunately, foreign travellers are currently denied entry into Bali. Indonesia is currently closed to all non-nationals and non-residents until further notice. There are exceptions extending to the following:

Diplomatic Visa and Service Visa holders
Holders of Diplomatic Stay Permits and Official Stay Permits
Holders of Limited Stay Permits and Permanent Stay Permits
Foreigners with health and humanitarian purposes (after receiving a recommendation from the ministry/institution that carries out the COVID-19 function)
The crew of the conveyance that comes with the conveyance
Travellers arriving from countries covered by the bilateral Travel Corridor Agreement (TCA) scheme are eligible for special consideration/permission in writing from the relevant Ministry/Agency

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: