Spolucestování Asie/ Australie

ZIMA 2008 JV ASIE

jva

Chce se někomu v zimě do tepla? 4 až 5 týdnů po JV Asii -individ.turistika. Možno i déle. Letecky-autobusem. Náklady na letenky, ubytování, jízdenky, vstupenky, pojištění cca 45 tis. města, památky, moře, národní park, zábavní park atd. Dlouholeté zkušenosti. na věku nezáleží. Pouze pohodoví lidičky.

Zkušenosti čtenářů

martina

Ahoj ráda bych se přidala – chtěla jsem vyjet přibližně na konci října, po návratu z Ugandy, směr Indie, Pákistán – mám představu na destinace, ale nebráním se "odklonu" od původního plánu. Delší dobu to plánuju a nyní se mi naskytla možnost vyjet na delší dobu – budu ráda, když mi napíšeš detailnější info.Ráda fotím a užívám si nové zážitky. dík.

jva
martina:

Ahoj Martino,
Plán mé cesty je poněkud níže. A to Thajsko, Malajsie, Singapur. Projet to opravdu na příč. Mám zhruba už dokončené plány cest. Celkem tři, ale aby to tak vycházelo do rozpočtu. V jednom je i kombinace lodí.
Postupně je v nejbližží době zveřejním na mém profilu v http://www.orbion.cz uživatel:jv , tak tam můžeš kouknout, když se zaregistruješ, tak můžeš jednoduše vyhledávat jak uživatele, tak cesty druhých.

jva

Martino ještě dodávám, že cesta je plánovaná na listopad-prosinec.

Pavel

Ahoj Ivo! Trasu Thajsko, Malajsie, Singapore a zpět jsme absolvovali v listopadu a prosinci 2007. Nevím jak jsi došla k nákladům 45tis., mě to vyšlo i s okradením (v přepočtu 35tis.Kč) manželky v "luxusním" autobuse na 139tis. pro 4 lidi. Takže netto 26tis. na člověka. Nijak jsme nešetřili (jízdy taxíkama, někdy i lepší hotel, loď, pobyt na plážích, vstupy…) a viděli toho opravdu dost!
V květnu a červnu 2007 jsme byli ve dvou v severním Thajsku, letěli do ChiangMai, cesta až do Zlatého trojúhelníku, výlet do Laosu a pak s návštěvou všech významných míst dolů do BKK a odtud domů. Cena i s nemalými nákupy na Khaosan Road vyšla na 26 tis./os. za 17 dní.
Letos v květnu jsme byli 16 dní v Sýrii, tam je ještě levněji: vše dohromady včetně letenek kolem 10tis. na člověka. (někdo dokáže jen za cestu do Sýrie dát 12 tis.!) Podotýkám, že nemám žádné slevy, rád šetřím, ale ne na úkor poznání.
Pětačtyřicet tisíc na JV Asii je opravdu přehnaně luxusní rozpočet, ani nevím, za co by se to dalo utratit – snad jen za bydlení v 4* hotelích a vše jet limuzínou s najatým řidičem a průvodcem…
Kdybyste měli volné místo v partě, rád se zase pojedu ohřát na jih s Vámi, pokud o prázdninách na Islandu dočista nezmrznu :).

jva
Pavel:

Ahoj Pavle,
cena byla dána přibližná. Už dokončuji poslední úpravy cesty a brzy ji kompletně i s celým rozpočtem zveřejním jak tady, tak na mém profilu na Orbion.cz
Rozhodně to není přehnané. Létám do těch končin 15 let a cena se velice liší v různých destinacích a především v tom, kolik toho zahrnete do cesty a jaký program obsahuje. Za mé podniknuté cesty do těchto destinací jsem se dostala na 24 tisíc a také na 90 tis. za osobu. Je to opravdu různé. Do trasy jsem přidala ještě Kambodžu. Myslím, že o zážitky určitě nebude nouze.

nicky
Pavel:

Pavle,

prosím Tě,kde jsi sehnal tak levné letenky do Bangkoku,když Tě celá cesta do Chiang Mai,letecky i snákupy vyšla na rovných 26 tis.?To znamená,že na útratu za těch 17 dní jsi měl zhruba 7 tis.?

nicky

Ahoj Ivo

dávám Ti za pravdu,rozpočet máš rozumný.Nemá cenu škudlit na všem a mít stres.Já jedu od ledna 09 na 4 měsíce,Thajsko,Vietnam,Laos a pak v březnu přelet na Bali,Jávu.Rozpočet mám trochu vyšší a to si nemyslím,že budu žít v luxusu.Hlavně Indonesii neumím moc odhadnout,do Thajska a okolí taky už nějaký čásek jezdím.

šťastnou cestu

jva
nicky:

Ahoj Nicky, díky za zprávičku. My také neletíme na 17 dní, ale na 5 týdnů! A konečná cena je nyní 46.300 Cesta: Thajsko,Kambodža, Laos, Burma, Malajsie, Singapur. Nějaká fota z dřívější cesty jsem dala na orbion.cz, uživatel:jv

m.

Ahoj, nechce se někde přidat k dvojici nepříliš šíleného páru dobrodruhů na třítýdenní cestu do Thajska, Kambodže a Vietnamu na přelomu letošního října a listopadu?

Pet
m.:

Poslal jsem vám tam nějaký informace mailem, plánuju něco podobnýho. Thajsko je překrásný, Kambodža ještě o řád lepší, tak chci zkusit i Vietnam. Ještě by to chtělo nějakou levnější dopravu: letos vidím všechny letenky okolo 20 tisíc, vloni mě stála letenka necelých 14. Snad se něco objeví.

clara

ahoj,

jedu začátkem ledna 09 přes Hanoj,Sapa,Ha Long,Hue,atd.přes Laos/Savanakhet,pakse,Vientiane,LP/ do Thajska/asi Pai,sever,Sukhotai,Kwai,….od 2.2. do 15.3. nechce se někdo na část cesty přidat?řidič motorky by neškodil,né prudič,pohoda,cyklovýlety,smysl pro humor

Tereza

Ahojky, vyrazim v polovine listopadu na dva mesice za dobrodruzstvim do Kamodže, Vietnamu, Laosu a Thajska.Pritel zradil, jedu sama. Pokud by se nekdo rad pripojil.

Petra
Tereza:

Ahoj Terko, my odletame 10.11. do BKK a pak tahneme na sever do Chiang Mai a pak pravdepodobne na par dni do Kambodzi a pak na par dni na ostrovy a odletame 30.11. Kdyztak napis jaky mas plan cesty – at je nas vic a lip se to tahne 🙂

MartinPluhar.cz

Ahoj, cca 18.11. dorazím do Vientiane, budete tam v tu dobu někdo? Potom chci jet přes Hue do Hanoje (cca 5.12. odlet do Bangkoku), kdyby měl někdo podobnou trasu a uvítal by spolucestujícího, budu rád když se ozvete, raději rovnou na mail. M.

Petr

Ahoj Ivo.
Vím že už je to hodně pozdě ,ale pokud je vás stále málo nebo dokonce nikdo ,rád bych se přidal.
Když by to bylo ještě možný tak mi dej vědět.
ZATÍM ČUS A DÍK
PETR

jva
Petr:

Pošlu Ti info na mail.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: