HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ USA

Dalibor

Ahoj,
jsme dva studenti, kteří plánujou projet západ USA. Plán je prozatím takový: jedeme již před 19.7 do San Francisca a tam budeme na 3 týdny v jazykové škole, potom, to znamená cca 7.8.2010 máme v plánu si půjčit auto. Od tohoto termínu bychom hledali někoho kdo by se přidal. Chtěli bychom jet jižním směrem do Los Angeles, potom San Diego a zavítat bychom chtěli i do Mexika. Potom bychom se vydali východním směrem do Grand Canyon, Munument Valley, a dalších porohuhodných míst Ameriky. Následně přes Las Vegas, národní park Yosemite a zpět do San Francisca a odlet domů. Návrat do San Francisca je plánován někdy kolem 22.8. Odlet potom zřejmě některý všední den kvůli nižším cenám letenek.
Hledáme někoho kdo by chtěl celou cestu projet s námi. Chceme vidět národní parky a přírodu západu USA ale zároveň se chceme zastavit ve městech a užit si zábavy v tamnějších klubech. Proto by bylo vhodné, aby se přidal někdo i kdo se rád baví. Podrobnější info sdělím po emailu. Odepisujte prosím v sekci Pojeď taky – do Ameriky. Díky.
S pozdravem Dalibor

PS: pro představu co všechno je možné vidět:
http://cestovani.idnes.cz/zapad-usa-pro-kazdeho-neco-09b-/exotika.asp?c=A090221_142451_exotika_abr

Zkušenosti čtenářů

Martina

Ahoj!!!Plán vypadá velmi zajímavě, USA mě láká už delší dobu, na kolik tak plánujete rozpočet???

Dalibor
Martina:

Ahoj Martino.
v odhadech nejsem moc dobrý, takže rozpočet kolik bude si netroufnu říci. Nicméně, mimo města která chceme navštívit se dá spát v levných motelích, kde cena není vysoká a v národních parcích jsou kempy, takže máme v plánu si vzít i spacák a tím se dost ušetří.
Pokud bys měla zájem tak dej vedět na svec_dalibor@centrum.cz nechodím sem moc často.

pro me a za me

No půjčit si auto a nespat v něm a utrácet za noclehy je jednak trestuhodné, druhak poradím, za třetí budete z dálnice sjíždět večer a nebudete vědět kam a hledat spaní? Ztratíte spoustu času a utratíte peníze. Auto už dávno není tak levné jak bylo, mnohem dražší benzí…. V autě se to dá vydržet, po třech dnech si zvyknete! Budete spát na hraně GC, uvidíte východ slunce, prostě dá se to, nejste omezovaní !

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: