HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Západ USA v létě 2010

Marek D.

Ahoj
mám v plánu s přítelkyní další léto vycestovat do USA, konkrétně do L.A. a pak dále pronajatým autem přes Death Valley, Yossemite, Las Vegas, Grand Canyon, Zion, Santa Fe a pak zpět do L.A. Samozřejmě po cestě ještě nějaké další zajímavosti:-) Máme v plánu přespávat většinou v NP ve stanu. Ale např. první 2dny v L.A v hostelu nebo nějaké ubytovně. Aby jsme si jej prošli. Pokud nikoho nesežnem pojedem na 2 týdny. Ale pokud by se k nám jeden človíček přidal budem rádi. A můžem cestu prodloužit a navštívit více míst a užít si více zábavy. Mně 21 a přítelkyni 19. Samozřejmě o plán cesty ještě není definitivně rozhodnuto. Kdyžtak se ozvěte tady na diskuzi nebo na mail. Mára

Zkušenosti čtenářů

Marek D.

Tak už jsme 3. Najde se ještě jedna osoba?? Nakonec jsme se domluvili, že v USA bude zřejmě po dobu 1měsíc 🙂

mirra
Marek D.:

ahojky….ak je ponuka este aktualna,tak by som mala zaujem…napis mail na nasic22@azet.sk
dakujem

Marek D.

Ahoj mirro. Napsal jsem Ti mail. Tak se až budeš mít čas ozvi 🙂 Jinak pořád se neví jak přítelkyně. Takže klidně se může ještě člověk ozvat. Navíc nikdy nevíš kolik lidí nakonec pojede 😀

Marek D.

Ahoj tak přidá se ještě někdo?

Libor
Marek D.:

Zatim jsme 3 shanime jeste jednoho do patry. Neprida se nekdo?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: