HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Západ USA + New York cca 19 dní v 2009

Milan

Hledáme spolucestovatele na cestu po západní části USA. předpokládáme půjčení karavanu. 14 dnů na západě, pak přelet do new yourku, kde bychom chtěli strávit cca 2-3 dny. Podrobný itinerář bychom dohodli.Nejideálnější termín cca květen 2009. Jsme pár 31+26, zkušenosti s cestováním již nějaké máme.

Zkušenosti čtenářů

Romča

Ahoj,
mám v plánu příští rok New York, je to zatím ve stádiu příprav a váš plán mě moc zaujal.Ráda bych se přidala, tak jestli ještě pořád sháníte, ozvěte se, určitě se domluvíme.
Jsem sama holka 26.

Milan
Romča:

Tak termín odletu máme v plánu na 18.4.2009, přílet 10.5.2009.

Ales
Milan:

Zdravím,

tedy procházím weby co podniknout a jel bych asi taky ted když to máme bez víza. Tedy prosím o nějakou tu informaci do mailu, je-li to ještě aktuální. Jsem sám 29.
Doba vyhovuje jen bych tam asi zůstal trochu déle.
notec@atlas.cz

Aleš

Milan

Nyní se dá sehnat letenka s odletem z Londýna pod 300 USD…tak neváhejte…

Jan

Co tak si skusit cestu na oceanske plachetnici – mam ji v USA a popluje do Karibiku (tam bych se chtel usadit na nejakem klidnejsim ostruvku). Mam invalidni duchod s pateri (ze stresu chaosu ,zivotni zateze tady). Tam je klid, priroda dava cloveku vsechno – spousta ryb v teplem mori, celej rok teplo ,takze se da zit na lodi ,neni potreba zadne topeni, pohyb plachetnice je z vetru, elektrina ze solarnich panelu … proste green hezkej a velice levnej zivot -ze clovek je bohate v plusu i z malinkeho duchodu. MAm tu lod tam uz nekolik let a ti idioti na ambasade mne tam nepustili (ze pry chci imigrovat z ekonomickych duvodu – kazdej kdo ma mesicne min nez 600usd tak je podle nich potencialni imigrant..). No ted viza uz nebudou, ale ja nemam penize, dluzim v marine 5000usd za ulozeni te lode (a 250usd mesicne navrch). Takze ji davam na rok do uzivani nekomu kdo to zaplati. Ozval se mi jeden fajn clovek a skuseny jachtar (jinak povolanim ridic kamionu) ,on by to vzal ale hleda partaka, ci partaky – on sam muze zaplatit pulku tech nakladu -toho dluhu. Ten zbytek je na Vas. Jinak ja tady ziju co spise zivorim v docela neprijemne vesnici, v pronajate chate bez vody,elektriny i topeni, spim ve spacaku a jeste mne dusi atmosfera tady a cele tohle preziti tady mne stoji celej duchod …jidlo,pronajem,inet … takze nemam vubec penize abych to mohl vyplatit, stezi by bylo na letenku tam….

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: