HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Za ruskou duší

Radka

Milí cestovatelé,
hledám parťačku/parťáka, kteří by semnou strávili 3 týdny putováním po Rusku. Ráda bych poznala místní kulturu, města i přírodu. O Rusku se říká, že je to země nekonečných možností, pojdeďme se o tom předvědčit. Jsem 22letá studentka sociální pedagogiky. Přidáte se ke mně?

Zkušenosti čtenářů

Martin

Ahoj, nezapomeň, že od loňska je potřeba mít do Ruska zvláštní pozvání (třeba konkrétní zvací dopis s přesnými údaji pobytu atd..) Jsou teď s tím děsné problémy.

ivano
Martin:

Neviem ako je to v Čechách, ale na Slovensku víza a aj pozývací list tzv. voucher zabezpečí bez problémov agentúra tak, ako aj minulý rok. Podľa ich vyjadrenia sa nič nezmenilo.

Pedro

Ahoj,
jaká místa máš v plánu navštívit?

Radka
Pedro:

no něco z přirody a pak města – Moskvu, Petrohrad … líbí se mi návrh cesty podle Kudrny, nebo Mundo

Danka

Ahoj, ráda bych vyrazila do Uzbekistánu. Buď ještě tento podzim nebo příští jaro. Hledám parťáka nebo parťačku, co by rádi vyrazili také.

Radka
Danka:

Ahoj, jak to plánuješ? Uzbekistán by mě taky lákal … mám odsud kamarádku.

petr

Zdarvim, take planuji cestu do Ruska, treba az na Sibir, kde jsem uz byl,taky by se dal udelat okruh i pres jizni asii,uz jsem vsude v techto oblastech byl, domluvim se rusky i akglicky,muzete me kontaktovat na chyren.P@seznam.cz a dal se uvidi.

Petr

petr

Zdravim, take planuji cestu do Ruska, treba az na Sibir,taky by se dal udelat okruh i pres jizni Asii,uzjsem vsude v techto oblastech byl, domluvim se rusky i anglicky,muzete me kontaktovat na chyren.P@seznam.cz a dal se uvidi.

Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: