Spolucestování Amerika

Z Ohňové Země do Mexika 2011

Micasa

Ahoj,
plánuje cestu po latinské Americe a hledám spolucestující buď na celou dobu nebo alespoň její část. V prosinci či lednu doletět do Santiaga de Chile, od tamtud na jih do Ohńové země a pak pokračovat na sever přes Praguay, Uruguay, Bolívii, Peru, Ekvádor a Kolumbii až do mexických pouští. Mám tam spoustu kontaktů, ale nechce mio jet sama, takže máte-li někdo podobné cestovatelské plány, ozvětě se – raději na maila :o)

Zkušenosti čtenářů

Micasa

Ještě ten mail: [email protected]

Jenda

jéééé, se máááš. sem taky onehdy chtěl. nakonec jsem jel „jen“ z B. Aires do Caracasu. Jedním z důvodů bylo, že jse mnikoho nesehnal a musel jsem jet sám. Kdybys stála o radu či nějaké info, neváhej.

Micasa
Jenda:

Ahoj, no urcite! Informaci je malo, jak jsi tam cestoval? Stopem taky? a byl jsi i v Ohnove zemi? Jak je to tam co se tyce bezpecnosti? Otazek mam spoustu, nebudu je sem psat vsechny, to bych pak spis radsi udela po mailu, kdy slo :o)
Dik moc, Sylva

Jenda

veřejnou dopravou, stopem ne, teda snad jednou a jen pár km. V Ohňovce jsem teda nebyl, jsem usoudil, že tam nic tak světoborného (rozuměj odlišného od zbytku Patagonie) není.
jasně, mailem…
Kdyžtak můžeš napsat i Víťovi Dostálovi, ten celou Ameriku přejel na bicyklu. panamericana.cz

Micasa
Jenda:

A jak se to dalo stihat? Ja porad nevim, jestli je to mozny to za sest mesicu stihnout. A na kolik te to vyslo, kde jsi bydlel? Diky!!!

Micasa
Jenda:

A jak se to dalo stihat? Ja porad nevim, jestli je to mozny to za sest mesicu stihnout. A na kolik te to vyslo, kde jsi bydlel? Diky!!!

Micasa
Jenda:

A jak se to dalo stihat? Ja porad nevim, jestli je to mozny to za sest mesicu stihnout. A na kolik te to vyslo, kde jsi bydlel? Diky!!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: